Noname

Noname

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-01-30 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich dniach spadło na nas sporo koncertowych wieści - zarówno tych pozytywnych jak tych niekoniecznie... Postaramy się prześledzić je w szybkim przelocie...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-28 00:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Noname - jedna z najważniejszych kobiet na współczesnej scenie hip-hopu i neo-soulu - pierwszy raz wystąpi w Polsce! Magazyn Rolling Stone określił ją "One of the Best Rappers Alive!", od serwisu Pitchfork otrzymywała wyśmienite recenzje, a do gościnnych udziałów zapraszali ją najciekawsi raperzy młodego pokolenia.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-03-10 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Kiedy przed paroma tygodniami ogłosiliśmy premium-update dla wszystkich nerdów niemieckiego rapu, dziś pora na ucztę dla fanów zagranicznego hiphopu. W menu „Miasta z Żelaza” mamy na przykład: brytyjskiego newcomera Loyle Carnera, legendę grime`u Kano oraz amerykańskie ikony stylu takie jak Tyler, The Creator, Pusha T, Machine Gun Kelly i $uicideboy$ czy bohatera sceny dancehall Popcaana i belgijskiego boga auto-tune`u Hamza. Obligatoryjne przypomnienie: Biletów na najpiękniejszy weekend roku (od 6. do 9. lipca) jest coraz mniej. Lepiej się pospieszcie, zanim będzie zbyt późno!