Popcaan

Popcaan

wydarzenie
dodano: 2017-03-10 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Kiedy przed paroma tygodniami ogłosiliśmy premium-update dla wszystkich nerdów niemieckiego rapu, dziś pora na ucztę dla fanów zagranicznego hiphopu. W menu „Miasta z Żelaza” mamy na przykład: brytyjskiego newcomera Loyle Carnera, legendę grime`u Kano oraz amerykańskie ikony stylu takie jak Tyler, The Creator, Pusha T, Machine Gun Kelly i $uicideboy$ czy bohatera sceny dancehall Popcaana i belgijskiego boga auto-tune`u Hamza. Obligatoryjne przypomnienie: Biletów na najpiękniejszy weekend roku (od 6. do 9. lipca) jest coraz mniej. Lepiej się pospieszcie, zanim będzie zbyt późno!

kategorie: Dancehall, News, Reggae, Teledyski
dodano: 2013-02-01 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Snoop Lion - Lighters Up ft. Mavado, Popcaan

Kawałek prezentowaliśmy wam jakiś czas temu, dziś na oficjalnym profilu YouTube Snoop Liona ukazał się teledysk z gościnnym występem Popcaana i Mavado. Wszystko zrealizowano oczywiście na grubo, ale z odpowiednim wyczuciem do takiego singla. Moim zdaniem bardzo mocnego singla z albumu na który ja czekam z nieukrywaną ciekawością. Lighters Up!

kategorie: Audio, Dancehall, News, Reggae
dodano: 2012-12-11 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Wiadomo już, że "Reincarnated" - reggae'owy album Snoopa, ukaże się w 2013 roku nakładem RCA Records, ale nadal nie wszyscy są sobie w stanie wyobrazić jak brzmieniowo może to wyglądać. Ja wciąż z tyłu głowy mam fragment wykorzystany w trailerze filmu dokumentalnego, który jak na moje ucho był naprawdę nielada kozakiem. Dziś możemy zaprezentować wam kolejny kawałek Lwa, zatytułowany "Lighters Up" w którym gościnnie pojawiają się dwaj jamajscy artyści - Mavado oraz Popcaan.