Major Lazer

Major Lazer

wydarzenie
dodano: 2016-02-20 20:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Lolla Berlin przeprowadza się w 2016 do Treptower Park świętując wraz z Radiohead, Kings of Leon, Major Lazer i Paul Kalkbrennerem.

10. i 11. września legendarna Lollapalooza wprowadzi się do Treptower Parku i po raz kolejny wzbogaci stolicę Niemiec o festivalowe wydarzenie roku. Uczestnicy mogą cieszyć się już teraz z jedynych niemieckich występów Radiohead, Kings of Leon oraz New Order oraz ekskluzywnych berlińskich koncertów Major Lazer, Paula Kalkbrennera, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Philippa Poisela, który w 2016 w Niemczech wystąpi tylko na Lolli.

dodano: 2015-12-30 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zanim przejdziemy do podsumowań roku (nigdy nie zrozumiem wybierania najlepszych płyt, singli itp na początku grudnia) trzeba uczciwie powiedzieć sobie jedno - 2015 był fenomenalnym rokiem dla rapu i dla muzyki ogólnie, najlepszym od dłuższego czasu. Ogrom mocnych albumów sprawił, że niemożliwe było odsłuchać wszystko, równocześnie w pamięć zapadło nam naprawdę wiele hitów. Które uznać możemy za 'creme de la creme' roku 2015, zarazem będąc pewnym, że usłyszymy je na sylwestrowej imprezie, bez względu na to czy będzie to hajlajfowy klubowy melanż czy studencka domówka?

kategorie: Audio, Elektronika, News, Pop, R&B
dodano: 2015-07-17 18:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Lean On" to niezaprzeczalny hit tych wakacji i swoisty odpowiednik takiego singla, jakim był niedawno "Get Lucky" Daft Punk - wkręcającego się w głowę bez względu na muzyczne gusta i nie nudzącego się mimo ciągłej rotacji. Teraz Major Lazer i DJ Snake zaserwowali słuchaczom oficjalny remix, w którym pojawia się nie kto inny jak rozchwytywany ostatnio za Oceanem na każdym kroku reprezentant Taylor Gangu, ubiegłoroczny Freshmen, wokalista i raper - Ty Dolla $ign. Jak wpasował się w klimat?

kategorie: Audio, Dancehall, Film, News, Reggae
dodano: 2013-04-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Ilość kontrowersji związanych z przemianą Snoopa była olbrzymia. "Reincarnated" ukaże się już za niecały tydzień i będziemy mogli wiedzieć jak wygląda to w kwestii artystycznej. Zanim to jednak nastąpi dostaliśmy bardzo fajną opcję - 52 minutowy wrzucik na YT w którym na początku dostajemy trochę materiału video o przemianie Snoopa, ostatnim czasie w jego życiu, pracy nad albumem, a potem przegląd zawartości albumu.

kategorie: Audio, Dancehall, News, Reggae
dodano: 2012-12-11 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Wiadomo już, że "Reincarnated" - reggae'owy album Snoopa, ukaże się w 2013 roku nakładem RCA Records, ale nadal nie wszyscy są sobie w stanie wyobrazić jak brzmieniowo może to wyglądać. Ja wciąż z tyłu głowy mam fragment wykorzystany w trailerze filmu dokumentalnego, który jak na moje ucho był naprawdę nielada kozakiem. Dziś możemy zaprezentować wam kolejny kawałek Lwa, zatytułowany "Lighters Up" w którym gościnnie pojawiają się dwaj jamajscy artyści - Mavado oraz Popcaan.

kategorie: Dancehall, News, Reggae
dodano: 2012-12-06 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Kontrowersje związane z przemianą jaka dokonała się w duszy Calvina Broadusa po jego (nie pierwszym zresztą!) wyjeździe na Jamajkę ciągle nie stygną. Ktoś się śmieje, większość lubi pożartować, ale z drugiej strony pamiętajmy, że kiedy ukazał się trailer nagradzanego na Świecie filmu dokumentującego ten wyjazd - "Reincarnated", można tam było usłyszeć próbkę tego co nadchodzi i wszystko można na ten temat powiedzieć, oprócz tego, że jest to słabe. Kto wie, a może ta przemiana będzie jedną z najważniejszych w długiej karierze Snoopa, którego ostatnie dokonania niestety nie dorównywały najlepszym albumom w jego dyskografii. Wolę go usłyszeć z Major Lazer niż ponownie z Davidem Guettą.


Dostaliśmy właśnie oficjalne potwierdzenie tego, kiedy ukaże się album, czyim nakładem oraz kto zajmie się stroną muzyczną.

dodano: 2012-08-01 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 10)


Niedawno pisaliśmy o tym, że Snoop postanowił nagrać album w stylistyce reggae, który w całości wyprodukuje duet Major Lazer. Teraz możecie zobaczyć trailer filmu dokumentalnego również zatytułowanego "Reincarnated" ukazującego przemianę ze Snoop Dogga w Snoop Liona. Co o tym myślicie?