J. Cole

J. Cole

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-06-15 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Ekipa J. Cole’a powoli przymierza się do wypuszczenia trzeciej części serii. W związku z trwającymi pracami Dreamville postanowiło pobudzić apetyt fanów, wypuszczając dwa nowe utwory promujące „Revenge Of The Dreamers III”.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-15 10:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

To, że Drizzy nie zaprzestał nagle pracy w studio i cały czas nagrywa nie jest chyba zbyt wielkim zaskoczeniem, jednak mimo wszystko warto mieć gdzieś z tyłu głowy oficjalną zapowiedź Kanadyjczyka, że nowy album jest już w trakcie powstawania.

Tagi:
video
dodano: 2019-02-01 21:24 przez: Adrian Felis (komentarze: 0)

21 Savage - a lot ft. J. Cole

Miesiąc po premierze swojego drugiego albumu, "i am > i was", 21 savage prezentuje teledysk do otwierającego go utworu "a lot". Numer został wyprodukowany przez zaprzyjaźnionego z TDE Entertainment producenta, DJ Dahi'ego, a swojej gościnnej zwrotki udzielił sam J. Cole. Za reżyserię widowiskowego teledysku odpowiada kazachski twórca, Aisultan Seitov. Dodatkową niespodzianką jest dodatkowa zwrotka gospodarza, która nie znalazła się na pierwotnej, cyfrowej wersji płyty.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-24 12:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

J. Cole z pewnością może zaliczyć 2018 do udanych - jego "KOD" nie dość, że podjęło bardzo ważną społeczną tematykę to zrobiło to w formie, która sprawiła, że album raz za razem pojawia się w rankingach najlepszych płyt roku. Cole nie zwalnia jednak tempa i rozpoczyna 2019 singlem opisującym swoją pozycję w rapgrze.

Tagi:
dodano: 2018-10-29 12:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Artysta pochodzący ze słonecznego stanu California opublikował pełną tracklistę do swojego nadchodzącego albumu „Oxnard”! Wraz z nią otrzymaliśmy świeżutki klip do najnowszego singla zatytułowanego „Tints”.

kategorie:
dodano: 2018-05-07 08:56 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Royce nie zawodzi swoich fanów i wydaje kolejny w tym roku projekt, tym razem solowy, zatytułowany „Book Of Ryan”.

kategorie:
dodano: 2018-05-06 22:29 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jedna z największych premier tego miesiąca, wydany znienacka, piąty album J. Cole'a. Jak mówi autor, płyta została nagrana w 2 tygodnie, a jej tytuł można tłumaczyć na trzy sposoby: "Kids On Drugs", "Kings OverDosed" i "Kill Our Demons". Nowy krążek Cole'a, tak samo jak dwa poprzednie nie zawiera featuringów.

Tracklista:

1. Intro (KOD)

2. KOD

3. Photograph

4. The Cut Off ft. kiLL edward

5. ATM

6. Motiv8

7. Kevin’s Heart

8. BRACKETS

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-17 08:24 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Raper ogłosił swój najnowszy projekt podczas poniedziałkowego, darmowego koncertu w Nowym Jorku. Fani, którzy uczestniczyli w tym wystąpieniu, mogli usłyszeć cały album jeszcze przed jego premierą.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-28 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Co za collabo! Royce Da 5'9" i J. Cole łączą siły w retrospekcyjnym kawałku "Boblo Boat". Reżyserią teledysku zajął się Cole. Za bit odpowiedzialni są 808 Ray i duet Cool & Dre, którzy wykorzystali sampel z kawałka Michała Urbaniaka pt. "A Day In The Park". Klip w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 12:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Ostatniej nocy Joey Bada$$ wypił sporą ilość wina, a następnie odpalił transmisję na żywo na swoim kanale na Instagramie, podczas którego wyjawił bardzo dużą ilość ciekawych informacji swoim fanom.

wydarzenie
dodano: 2017-12-26 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
splash! Festival scena noca

Rok zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że do kolejnej edycji Waszego ulubionego festivalu coraz bliżej. Najwyższa pora ujawnić kolejny line up update. Dlatego usiądźcie spokojnie, trzymajcie się mocno i sprawdźcie kolejnych artystów, którzy wystąpią na splashu! Gwarantujemy, będzie super!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-26 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 9)

Kilka dni temu w radiu Hot 97 pojawił się legendarny już MC - Redman, aby porozmawiać o różnicach między dzisiejszym, a old-schoolowym rapem. 

dodano: 2017-09-02 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po udanym, tegorocznym debiucie J.I.D, J. Cole zatrudnia kolegów tego pierwszego, czyli grupę Earthgang, oraz wypuszcza ich nową EP-kę "Rags EP".

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-05-30 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W połowie kwietnia na kanale HBO premierę miał specjalny film dokumentalny, stanowiący uzupełnienie ostatniego albumu reprezentanta Dreamville "4 Your Eyez Only". Trwający 50 minut dokument składa się z niepublikowanych teledysków do numerów z płyty (m.in. "Change" i "Neighbors"), a także licznych wypowiedzi ludzi, których Cole z ekipą spotkali w Baton Rouge, Atlancie, Ferguson, jak i rodzinnym mieście rapera Fayetteville. Całość możemy obejrzeć na oficjalnym kanale Youtube'owym ekipy Dreamville.

Tagi:
recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-02-12 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 10)

Czytając rozmaite opinie słuchaczy, recenzje na krajowych portalach, jak również krytyczne uwagi części znajomych na temat najnowszej płyty J. Cole’a, a potem zestawiając je z tekstami na szanowanych przeze mnie amerykańskich stronach hip-hopowych, praktycznie jednoznacznie wychwalających walory artystyczne tego albumu, nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że chyba wiele osób tak naprawdę zupełnie nie zrozumiało konceptu tej płyty...

Ocenianie "4 Your Eyez Only" przez pryzmat samego, zdaniem części „nudnego” brzmienia, a jednocześnie niezauważanie myśli przewodniej i dwojakiej narracji prowadzonej przez całą płytę, a najmocniej uwypuklonej w tytułowym numerze, zmusiło mnie do napisania tekstu, który pomógłby zrozumieć ideę i przesłanie Jermaine’a.

Tagi:

Strony