J. Cole

J. Cole

video
dodano: 2021-05-27 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

J. Cole kontynuuje promocję "The Off-Season". Przedwczoraj otrzymalismy drugi klip promujący wydawnictwo do numeru "a p p l y i n g . p r e s s u r e". W oldschoolowym teledysku Cole rapuje na ulicach Nowego Jorku, tańczy w metrze oraz... rapuje do posągu wielbłąda.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-19 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

J. Cole zaprezentował przedwczoraj pierwszy klip z nowego albumu "The Off-Season". Teledysk do "a m a r i" to dzieło niepozbawione konceptu - raper próbuje w nim przekazać swoją myśl o tym, by nie pozbywać się "swojego wewnętrznego dziecka". W klipie szef Dreamville m.in. steruje prawdziwym helikopterem za pomocą pilota oraz wraca do akademika do pokoju obwieszonego nagrodami za nagrane płyty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Temat muzycznej emerytury przewija się u J. Cole'a już od jakiegoś czasu. Raper pierwszy raz zdradził, że ma ją w planach w ramach przedstawienia swojego planu wydawniczego. Teraz w wywiadzie dla SLAM artysta ujawnił swoje aktualne podejście do możliwego zejścia ze sceny.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"The Off-Season" zbliża się wielkimi krokami! Tydzień przed premierą nowej płyty J. Cole publikuje pierwszy singiel z albumu, będący jednocześnie jego intro. "i n t e r l u d e" to złożony z jednej zwrotki numer, w którym raper m.in. porównuje Nipsey Hussle'a i Pimpa C do Jezusa Chrystusa.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Szef Dreamville powraca z pierwszym od 3 lat solowym albumem. Zgodnie z zapowiedziami Basa, płyta "The Off-Season" ukaże się w przeciagu dwóch tygodni.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-05-05 00:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Szósty solowy album J. Cole'a zapowiadany niedługo po premierze "KOD" z 2018 roku. Okładka nawiązuje do pierwszych mixtape'ów rapera - "The Warm Up" i "Friday Night Lights".

Tracklista: nieznana

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-30 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dopiero co informowaliśmy was o prawdopodobnym powrocie Kendricka, a możliwe, że szykuje się również powrót J. Cole'a. Wszystko za sprawą postu Basa, który... został usunięty chwilę po jego opublikowaniu.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pod koniec zeszłego roku J. Cole nie udzielał się muzycznie oraz w social mediach nie przejawiał żadnej aktywności. Zmieniło się to w Sylwestra, kiedy raper ujawnił w nowym poście na Instagramie swój plan wydawniczy oraz dał fanom do zrozumienia, że po jego wypełnieniu zakończy przygodę z muzyką.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-10 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"2014 Forest Hills Drive" był dla J. Cole'a przełomowym albumem, który dotąd przez wielu jest uważany jako jego najlepszy. W tym roku obchodzi on swoje 6 urodziny i z tej okazji Cole podzielił się fanami archiwalnym klipem do kontrowersyjnego numeru "Fire Squad", w którym znalazły się sławne linijki o Elvisie Presleyu, Justinie Timberlake'u, Eminemie i Macklemorze.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-06 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"The Fall Off", czyli nadchodzące solo J. Cole'a zostało zapowiedziane już przy premierze poprzedniego, w outrze "KOD", czyli numerze "1985". Od tego czasu jednak informacji o nowej płycie było jak na lekarstwo. Wszystko zmieniły Instastories jego alter ego, kiLL Edwarda, który podał przybliżony termin wypuszczenia nowego materiału.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-21 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj poznaliśmy nominacje do Grammy 2020. Wśród najczęściej wyróżnionych znaleźli się m.in Lil Nas X oraz J. Cole wraz ze swoją ekipą Dreamville. Kolektyw został wyróżniony za wychwalany przez krytyków album-kompilację "Revenge of the Dreamers III", który od czasu lipcowej premiery pokrył się już złotem.

Parę nominacji dostał również nieżyjący już Nipsey Hussle, który został zastrzelony 31 marca tego roku przed swoim sklepem w dzielnicy Crenshaw w Los Angeles. Jak zwykle nie obyło się też bez kontrowersji, które negatywnie skomentowali Rapsody i Goldlink.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-11-03 20:28 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W przyszłym roku do rąk fanów ma trafić 6 album rapera z Fayetteville. Przedwczoraj przed swoim koncertem w Las Vegas, artysta puścił fanom film na wzór politycznych kampanii, który zapowiedział, że "The Fall Off" wyjdzie w 2020 roku.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-23 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

J. Cole i jego ekipa prezentuje 5 klip promujący ozłoconą już kompilację "Revenge Of The Dreamers III". Teledysk został nakręcony w wielu różnych, znanych miejscówkach w Atlancie m.in. na Atlanta Olympic Cauldron Tower.

video
dodano: 2019-09-21 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Ekipa Dreamville nie zwalnia tempa - w tym tygodniu do Sieci trafił już trzeci teledysk z albumu/kompilacji "Revenge of the Dreamers III". Tym razem doczekaliśmy się obrazka do otwierającego projekt numeru "Under The Sun", w którym oprócz trzech reprezentantów Północnej Karoliny - J. Cole'a, DaBaby i Lute'a - słyszymy też niepodpisane nigdzie oficjalnie wokale Kendricka Lamara! Nakręcony w Nowym Jorku, klimatyczny klip znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-27 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Ekipa Dreamville nie zwalnia tempa - pod koniec lipca ich ostatni album Revenge of the Dreamers III" oficjalnie pokrył się złotem, a na dokładkę dostaliśmy teledyski do dwóch z najlepszych numerów z płyty-kompilacji - niezwykle emocjonalnego "Sacrifices" (w składzie Earthgang, Smino, Saba, J. Cole) oraz wyśmienitego "Sleep Deprived" (w składzie Lute, Omen, Mez, DaVionne). Oba teledyski w rozwinięciu - sprawdzajcie bo warto!

Strony