Mr. Green

Mr. Green

video
dodano: 2013-06-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Malik B and Mr. Green "Devil" Official Video by Kevin Lopez

Ależ przyjemna niespodzianka. Doskonale znany wszystkim fanom The Roots Malik B przygotowuje się do wydania wspólnego materiału z Mr. Greenem. Połączenie jak najbardziej odpowiednie, pomysł współpracy świetny, ale dopiero jak usłyszycie singla zrozumiecie co się szykuje. Nastrój tego numeru i klipu ma w sobie coś powodującego ciary na plecach, a perspektywa sprawdzenia Malika B w solowej produkcji (solowej na mikrofonie) to dobra perspektywa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-26 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

R.A. The Rugged Man i Talib Kweli przez lata reprezentowali Rawkus, ale to ponoć ich pierwszy wspólny kawałek. Track pochodzi z nadchodzącego wielkimi krokami "Legends Never Die", a produkcją zajął się Mr. Green. Jesteście gotowi na obfitą porcję niewygodnej prawdy z perspektywy tej dwójki?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-06-16 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Pamiętacie pochodzący z 2008 roku materiał "The Only Colour That Matters Is Green"? Płyta, która zebrała mnóstwo pozytywnych opinii to kolaboracja producenta z New Jersey - Mr. Greena i reprezentanta składu Outsidaz - Pacewona. Panowie nie poprzestali na tym i już niebawem ukaże się kolejny wspólny album.

"The Only Number That Matters Is Won" tytułem nawiązuje do poprzednika. Możecie też sprawdzić czy nawiązuje stylistyką, bo mamy dla was teledysk zrealizowany do singlowego "Ever Since".