Earl Sweatshirt

Earl Sweatshirt

dodano: 2022-01-15 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Mamy weekend, czas więc na najważniejsze premiery mijającego tygodnia.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-01-12 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Już w ten piątek pojawi się nowy album Earla Sweatshirta pt. "SICK!". Niedawno w sieci premierę miał "Titanic", najnowszy singiel promujący krążek. Raper podzielił się też tracklistą projektu.

wydarzenie
dodano: 2020-07-31 20:50 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
PIerwsze ogłoszenia Melt Festivalu 2021

Ponad 20.000 festivalowiczów z całego świata świętowałoby dziś ostatnie godziny 23. edycji Melt Festivalu. Pierwsze potwierdzenia na przyszłoroczną edycję Melt Festivalu 2021, która odbędzie się już od 4. do 6. czerwca 2021 roku pod hasłem "A New World", ukazują jeszcze większą różnorodność gatunkową jak i społeczną. Przede wszystkim dzięki jedynemu festivalowemu występowi FKA Twigs w Niemczech, ulubieńca fanów i krytyków Jamie XX czy Little Simz. Dodatkowo wystąpią: 070 Shake, Earl Sweatshirt, Fatima Yamaha, Koffee, Pabllo Vittar i wielu innych.

kategorie:
dodano: 2020-01-18 12:38 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Kolejne, bardzo osobiste wydanie Earla Sweatshirta, który już dawno zerwał z łatką szalonego dzieciaka na rzecz bardziej ambitnych rzeczy.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-11-01 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po niecałym roku od wydania "Some Rap Songs", do fanów rapera trafia 15 minut nowej muzyki zatytułowane "FEETS OF CLAY".

kategorie:
dodano: 2018-12-01 00:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Some Rap Songs” to czwarty solowy album Earla Sweatshirta, MC z Los Angeles, który ukazuje się trzy lata po świetnie przyjętej płycie „I Don’t Like Shit, I Don’t Go Outside”. Nowy album pokazuje, jak ewoluuje światopogląd rapera i dokumentuje jego ewolucję jako artysty i człowieka. Płyta dotyka takich tematów jak trudy związane z dojrzewaniem i utratą jednego z rodziców. Przed nagraniem nowej płyty Earl kilkukrotnie przeprowadzał się, zanim powrócił do Los Angeles. Te doświadczenia również odbiły się w jego muzyce, zgodnie z poglądem rapera, który mówi, że „za każdym razem, gdy chce zmienić swoją muzykę, musi zmienić swoje życie”, nie chcąc zadowalać się twórczością, która jest efektem zbyt dużego komfortu.

Nie znaczy to, że „Some Rap Songs” jest albumem, którego trudno się słucha, ale jest to płyta, której warto przyjrzeć się z uwagą. To album nagrany przez rapera, który od samego początku swojej drogi artystycznej nieustannie podnosi sobie poprzeczkę i który w wieku 24 lat jest w stanie oddać w swojej muzyce samego siebie w stopniu, w jakim nie mógł tego zrobić wcześniej. „Traktuję to bardzo serio” – mówi Earl – „I traktuję serio rozwój samego siebie, ponieważ wiem, że mam platformę, z której mogę się wyrażać. Staram się być lepszą osobą nie tylko przez to, co mówię, ale także przez to, co robię”.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 20:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

The Alchemist feat. Earl Sweatshirt - "E Coli"

"E.Coli" to singiel promujący nadciągający materiał Alchemika pt "Bread EP".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Trzeci album byłego członka Odd Future swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek, a dziś otrzymaliśmy jego tracklistę. Krążek będzie zawierał 15 kawałków i tylko 4 gościnne występy, z których dwa będą należeć do rodziców rapera.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-11-21 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Some Rap Songs" - taki tytuł nosi 3 studyjny album byłego członka Odd Future, a ukaże się on pod koniec tego miesiąca, a dokładnie 30 listopada. Do tego możecie posłuchać nowego singla artysty pt. "The Mint", w którym udzielił się gościnnie Navy Blue.

video
dodano: 2018-11-09 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wydaje się to mało prawdopodobne, ale tak właśnie jest. 3 lata po eksperymentalnym "I Don't Like Shit, I Don't Go Outside" otrzymujemy pierwszy, oficjalny kawałek od byłego członka Odd Future, który zapowiada najprawdopodobniej nadchodzący projekt artysty.

video
dodano: 2018-11-03 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Pochodzący z Long Beach raper wypuścił swój kolejny studyjny album zatytułowany „FM!”, co jest dla niektórych fanów bardzo miłym zaskoczeniem.

kategorie:
dodano: 2018-11-02 08:41 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Pochodzący z Long Beach raper wypuścił swój kolejny studyjny album zatytułowany „FM!”, co jest dla niektórych fanów bardzo miłym zaskoczeniem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-21 22:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 1)

Zaledwie dziewięć dni dzieli nas od premiery nowego, długo oczekiwanego albumu Danny'ego Browna pt. "Atrocity Exhibition". Dwa dni temu pochodzący z Detroit raper podzielił się kolejnym numerem z płyty. Na "Really Doe" gościnnie udzielili się Kendrick Lamar, Ab-Soul oraz Earl Sweatshirt, a dodatkowo za produkcję odpowiada Black Milk, który już wcześniej współpracował z Brownem przy okazji ich wspólnej EP-ki "Black and Brown!" wydanej w 2011 roku. "Really Doe" to czwarty singiel promujący to wydawnictwo - wcześniej mielismy okazję usłyszeć utwory "When It Rain", "Pneumonia" oraz "Rolling Stone". Biorąc pod uwagę poziom dotychczas wypuszczonych utworów, wygląda na to, że może to być jeden z najmocniejszych albumów tego roku.

dodano: 2015-04-14 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 4)

Najnowsze dziecko firmy Rockstar Games, GTA V ukazało się na rynku już ponad półtora roku temu, dziś jednak gra debiutuje na komputerach stacjonarnych. Jednym z „dodatków” umieszczonych przez Rockstar w wersji pecetowej jest nowa stacja radiowa puszczająca czternaście niepublikowanych wcześniej nagrań wyprodukowanych przez duet Gangrene czyli Alchemista i Oh No. Na bitach kalifornijskich beatmakerów swoje zwrotki nawinęli zarówno starzy wyjadacze pokroju E-40, Kokane’a czy MC Eihta, jak i topowi raperzy młodego pokolenia – m.in. Ab-Soul, Earl Sweatshirt, Danny Brown, Action Bronson i Curren$y. Składanka „Welcome To Los Santos” będzie dostępna również w postaci nośnika fizycznego – premiera już 21 kwietnia nakładem Mass Appeal Records. Odsłuch w rozwinięciu newsa.

video
dodano: 2015-03-18 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Moda na wypuszczanie "płyt niespodzianek" w Stanach ciągle trwa i wygląda na to, że jeszcze długo będziemy świadkami takiej promocji w muzycznej branży. Po najnowszych przykładach J. Cole'a, Drake'a czy Kendricka Lamara, na podobny pomysł wpadł Earl Sweatshirt, czyli członek ekipy Tylera The Creatora Odd Future. Tak jak  w przypadku "A Pimp A Butterfly" Kendricka, gdy album wyciekł do internetu na platformy iTunes czy Spotify tydzień wcześniej niż planowano, tak i teraz plany Earla zostało popsute przez wytwórnię, w której drugi studyjny album młodego rapera będzie wydany. Szczegóły "I Don't Like Shit, I Don't Go Outside", nowy klip do utworu "Grief" oraz tweety, w których MC atakuje Sony możecie zobaczyć w rozwinięciu.

Strony