Earl Sweatshirt

Earl Sweatshirt

kategorie:
dodano: 2018-12-01 00:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Some Rap Songs” to czwarty solowy album Earla Sweatshirta, MC z Los Angeles, który ukazuje się trzy lata po świetnie przyjętej płycie „I Don’t Like Shit, I Don’t Go Outside”. Nowy album pokazuje, jak ewoluuje światopogląd rapera i dokumentuje jego ewolucję jako artysty i człowieka. Płyta dotyka takich tematów jak trudy związane z dojrzewaniem i utratą jednego z rodziców. Przed nagraniem nowej płyty Earl kilkukrotnie przeprowadzał się, zanim powrócił do Los Angeles. Te doświadczenia również odbiły się w jego muzyce, zgodnie z poglądem rapera, który mówi, że „za każdym razem, gdy chce zmienić swoją muzykę, musi zmienić swoje życie”, nie chcąc zadowalać się twórczością, która jest efektem zbyt dużego komfortu.

Nie znaczy to, że „Some Rap Songs” jest albumem, którego trudno się słucha, ale jest to płyta, której warto przyjrzeć się z uwagą. To album nagrany przez rapera, który od samego początku swojej drogi artystycznej nieustannie podnosi sobie poprzeczkę i który w wieku 24 lat jest w stanie oddać w swojej muzyce samego siebie w stopniu, w jakim nie mógł tego zrobić wcześniej. „Traktuję to bardzo serio” – mówi Earl – „I traktuję serio rozwój samego siebie, ponieważ wiem, że mam platformę, z której mogę się wyrażać. Staram się być lepszą osobą nie tylko przez to, co mówię, ale także przez to, co robię”.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 20:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

The Alchemist feat. Earl Sweatshirt - "E Coli"

"E.Coli" to singiel promujący nadciągający materiał Alchemika pt "Bread EP".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Trzeci album byłego członka Odd Future swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek, a dziś otrzymaliśmy jego tracklistę. Krążek będzie zawierał 15 kawałków i tylko 4 gościnne występy, z których dwa będą należeć do rodziców rapera.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-11-21 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Some Rap Songs" - taki tytuł nosi 3 studyjny album byłego członka Odd Future, a ukaże się on pod koniec tego miesiąca, a dokładnie 30 listopada. Do tego możecie posłuchać nowego singla artysty pt. "The Mint", w którym udzielił się gościnnie Navy Blue.

video
dodano: 2018-11-09 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wydaje się to mało prawdopodobne, ale tak właśnie jest. 3 lata po eksperymentalnym "I Don't Like Shit, I Don't Go Outside" otrzymujemy pierwszy, oficjalny kawałek od byłego członka Odd Future, który zapowiada najprawdopodobniej nadchodzący projekt artysty.

video
dodano: 2018-11-03 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Pochodzący z Long Beach raper wypuścił swój kolejny studyjny album zatytułowany „FM!”, co jest dla niektórych fanów bardzo miłym zaskoczeniem.

kategorie:
dodano: 2018-11-02 08:41 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Pochodzący z Long Beach raper wypuścił swój kolejny studyjny album zatytułowany „FM!”, co jest dla niektórych fanów bardzo miłym zaskoczeniem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-21 22:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 1)

Zaledwie dziewięć dni dzieli nas od premiery nowego, długo oczekiwanego albumu Danny'ego Browna pt. "Atrocity Exhibition". Dwa dni temu pochodzący z Detroit raper podzielił się kolejnym numerem z płyty. Na "Really Doe" gościnnie udzielili się Kendrick Lamar, Ab-Soul oraz Earl Sweatshirt, a dodatkowo za produkcję odpowiada Black Milk, który już wcześniej współpracował z Brownem przy okazji ich wspólnej EP-ki "Black and Brown!" wydanej w 2011 roku. "Really Doe" to czwarty singiel promujący to wydawnictwo - wcześniej mielismy okazję usłyszeć utwory "When It Rain", "Pneumonia" oraz "Rolling Stone". Biorąc pod uwagę poziom dotychczas wypuszczonych utworów, wygląda na to, że może to być jeden z najmocniejszych albumów tego roku.

dodano: 2015-04-14 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 4)

Najnowsze dziecko firmy Rockstar Games, GTA V ukazało się na rynku już ponad półtora roku temu, dziś jednak gra debiutuje na komputerach stacjonarnych. Jednym z „dodatków” umieszczonych przez Rockstar w wersji pecetowej jest nowa stacja radiowa puszczająca czternaście niepublikowanych wcześniej nagrań wyprodukowanych przez duet Gangrene czyli Alchemista i Oh No. Na bitach kalifornijskich beatmakerów swoje zwrotki nawinęli zarówno starzy wyjadacze pokroju E-40, Kokane’a czy MC Eihta, jak i topowi raperzy młodego pokolenia – m.in. Ab-Soul, Earl Sweatshirt, Danny Brown, Action Bronson i Curren$y. Składanka „Welcome To Los Santos” będzie dostępna również w postaci nośnika fizycznego – premiera już 21 kwietnia nakładem Mass Appeal Records. Odsłuch w rozwinięciu newsa.

video
dodano: 2015-03-18 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Moda na wypuszczanie "płyt niespodzianek" w Stanach ciągle trwa i wygląda na to, że jeszcze długo będziemy świadkami takiej promocji w muzycznej branży. Po najnowszych przykładach J. Cole'a, Drake'a czy Kendricka Lamara, na podobny pomysł wpadł Earl Sweatshirt, czyli członek ekipy Tylera The Creatora Odd Future. Tak jak  w przypadku "A Pimp A Butterfly" Kendricka, gdy album wyciekł do internetu na platformy iTunes czy Spotify tydzień wcześniej niż planowano, tak i teraz plany Earla zostało popsute przez wytwórnię, w której drugi studyjny album młodego rapera będzie wydany. Szczegóły "I Don't Like Shit, I Don't Go Outside", nowy klip do utworu "Grief" oraz tweety, w których MC atakuje Sony możecie zobaczyć w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2015-03-17 23:23 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Kontrowersyjny członek Odd Future wraca z drugim studyjnym albumem. Po bardzo dobrze przyjętym "Doris" oczekiwania są naprawdę duże.

Tracklista:

1.“Huey”

2. “Mantra”

3. “Faucet”

4. “Grief”

5. “Off Top”

6. “Grown Ups” (Feat. Dash)

8. “Inside”

9. “Dna” (Feat. Na’kel)

10. “Wool” (Feat. Vince Staples)

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-08 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

19-letni raper z Chicago Lil Herb miał już kilku niespodziewanych gości na swoich trackach. Kilka miesięcy temu pisaliśmy wam o jego utworze z Commonem i Chancem The Rapperem, a sam Herb gościnnie wspierał Nicki Minaj w bardzo popularnym "Chi-Raq". Teraz przyszedł czas na kolejną zaskakującą kooperację z udziałem młodego MC z Wietrznego Miasta. Tym razem połączył on siły z Earlem Sweatshirtem, reprezentantem Odd Future. Kalifornijski raper zajął się również produkcją na "Knucklehead".

dodano: 2014-07-09 16:10 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

splash! 17: jedno odwołanie i piątek zachodniego wybrzeża.

Możemy oficjalnie potwierdzić: Earl Sweatshirt odwołał swoje wszystkie występy w Europie i dotyczy to również 17. splasha! Powodem są kłopoty zdrowotne Earla. według jego własnej wypowiedzi, wypalił się i stracił sporo na wadze. Z tego powodu zmuszony jest do przerwy. Pomimo tego, że z chęcią obejrzelibyśmy jego występ, potrafimy go zrozumieć. Zdrowie jest najważniejsze. Pomimo tego członek Odd Future obiecuje, że z łóżka będzie pracował nad nowym materiałem, aby jak najszybciej dostarczyć swój nowy album. Czekamy!

Dobra wiadomość? Slot Earla został godnie zastąpiony osobiście przez szefa filozofa TDE Ab-Soula. Dzięki występom Isaiah Rashada, Schoolboy Q oraz Ab-Soul pierwszy oficjalny dzień 17. splasha! mianujemy piątkiem TDE. Throw ya dubs up!

dodano: 2014-03-01 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

Czekaliście na pojawienie się tego Update'u wystarczająco długo...
Wystarczy rzucić okiem przez okno i wszystko jest jasne. Zima już przeminęła, nadeszła pora na namiotowanie. Oczywiście jeszcze trochę czasu do tego, kiedy najlepszy festival świata otworzy bramy w Ferropolis, ale polecamy wam już teraz podjąć odpowiednie przygotowania. Najlepiej rozbijcie namiot w ogródku, w parku albo na wysepce ulicznej, pijcie niezliczoną ilość piwa i głośno recytujcie najświeższe rapowe hity. Jeżeli ktoś będzie miał z tego powodu do Was pretensje albo krzywo się patrzał: Ignorujcie go, nie zna się. Albo poinformujcie go, że chodzi o próbę generalną - przed weekendem od 11. do 13. lipca w Ferropolis. Do tej pory na pewno będziemy mogli zdradzić, kto będzie tym zagranicznym headlinerem, na którego finalne potwierdzenie czekamy już dłuższą chwilę. W każdym choć razie: Hooki tych wykonawców powinniście znać najpóźniej w lipcu na pamięć.

wydarzenie
dodano: 2014-02-27 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kontrowersyjny 20-latek, wchodzący w skład Odd Future narobił zamieszania już w 2010 roku, a w ostatnim roku potwierdził potencjał albumem "Doris" (recenzja). Pisaliśmy Wam o nim już w Świeżej Krwi a teraz mamy ciekawe info dla jego słuchaczy - Earl już w wakacje wystąpi w Polsce!

Strony