Melt Festival 2021: 070 Shake, Earl Sweatshirt, Little Simz i wielu innych w Ferropolis!

PIerwsze ogłoszenia Melt Festivalu 2021

Ponad 20.000 festivalowiczów z całego świata świętowałoby dziś ostatnie godziny 23. edycji Melt Festivalu. Pierwsze potwierdzenia na przyszłoroczną edycję Melt Festivalu 2021, która odbędzie się już od 4. do 6. czerwca 2021 roku pod hasłem "A New World", ukazują jeszcze większą różnorodność gatunkową jak i społeczną. Przede wszystkim dzięki jedynemu festivalowemu występowi FKA Twigs w Niemczech, ulubieńca fanów i krytyków Jamie XX czy Little Simz. Dodatkowo wystąpią: 070 Shake, Earl Sweatshirt, Fatima Yamaha, Koffee, Pabllo Vittar i wielu innych.

Żadna inna artystka nie jednoczy krytyków i fanów różnych gatunków muzycznych tak jak wyjątkowa utalentowana FKA twigs pochodząca z Wielkiej Brytanii. Po trzyletniej przerwie Tahliah Garnett wypuściła w ubiegłym roku "Cellophane", zapowiedź drugiego albumu studyjnego "Magdalene". Również pośród Meltowiczów była na samym szczycie listy życzeń - dlatego cieszymy się jeszcze bardziej, że po przymusowej pauzie w 2021 możemy ogłosić jej debiut przy jeziorze Gremminer See - to będzie jej jedyny festivalowy występ w Niemczech w przyszłym roku.

Szczególnie cieszymy się również z powodu powrotu Jamie xx. Jego debiutancki album "In colour" był wspaniałym soundtrackiem do zachodu słońca podczas Melta 2015 i już teraz można być pewnym, że również w przyszłym roku oczaruje Ferropolis swoją magią - nie tylko dzięki długo oczekiwanemu świeżemu materiałowi, jak dopiero co wydany singiel „Idontknow“. Co się odwlecze, to się nie uciecze: premierowy występ członka Odd Future Earl Sweatshirta i Little Simz, która po współpracy z Gorillaz i Kehlani przy "GREY Area" czy ostatnio "Drop 6" wzięła sprawy w swoje ręce.

Dodatkowo potwierdziliśmy dziś kolejnych 30 artystów na przyszłe lato. A wśród nich m. in. Female-Power na czele z 070 Shake, która współpracowała z Kanye Westem, Koffee, Sampa The Great czy producentką Yaeji oraz pierwszy rzut elektronicznej muzyki w pełnej palecie jej kolorów: Ellen Allien, Fatima Yamaha, Honey Dijon i Jayda G oraz ekskluzywny set B2B rezydenta Berghainu Marcela Dettmanna i legendy Detroit DJ Stingraya.

Występy 100 Gecs, Ashnikko (featuring Grimes), Boy Harsher i brazylijskiej dragqueen Pabllo Vittar to wisienka na torcie pierwszych ogłoszeń.

Karnety na Melt Festival 2021 zamówisz od dziś na stronie www.meltfestival.de. Dodatkowo wszystkie zakupione bilety na Melt Festival 2020 możecie przepisać na przyszłoroczny rok.

Kolejne informacje na temat Melt Festivalu 2021 już wkrótce!

Wszyscy potwierdzeni artyści na dzień 20.07.2020 (kolejnośc alfabetyczna):
070 Shake, 100 Gecs, Afrodeutsche, Alyona Alyona, Arlo Parks, Ashnikko, Boy Harsher, Channel Tres, Earl Sweatshirt, Ellen Allien, Fatima Yamaha, FKA twigs, Hannah Diamond, Honey Dijon, Inhalt Der Nacht, Jayda G, Jamie xx, Koffee, Kokoko!, Little Simz, Mama Snake, Mafalda, Marcel Dettmann B2B DJ Stingray, Mezigue, Pabllo Vittar, Paramida, Partiboi69, Polo & Pan, Prospa, Sampa The Great, Sherelle, Skee Mask B2B Stenny B2B Zenker Brothers, Yaeji, Yves Tumor & It’s Band

Melt Festival 2021
4.-6. czerwca 2021
Ferropolis (Niemcy)
meltfestival.de
#melt2021

 

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>