DJ Muggs

DJ Muggs

kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Konceptualny album spod ręki legendarnego DJ Muggsa, a na nim wiele intrygujących i niepokornych patentów.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-16 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Cypress Hill powracają z nowym albumem i - co najważniejsze dla fanów grupy - w pełnym składzie. Nad płytą "Elephants On Acid" pracują razem B-Real, Sen Dog, perkusista Eric Bobo oraz zaliczający swój comeback DJ Muggs, który przy płycie "Rise Up" z 2010 roku miał bardzo niewielki udział. Pierwszy klip zwiastujący humorystycznie nazwany materiał powstał do kawałka "Reefer Man". Tematyka utworu nie będzie obca nikomu, kto choć trochę zna twórczość Cypress Hill, a Muggs swoim prostym, mocarnym podkładem zadbał o odpowiedni klimat numeru.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-05-07 15:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Wow, wow, wow, god daaamn! Oto moja reakcja, gdy przed chwilą zobaczyłem, że jeszcze w tym miesiącu do Warszawy zawita ikona południa - Bun B razem z DJ-em Muggsem, by zagrać koncert w ramach Gumball 3000 Official Vip Party. Wszystko odbędzie się już 22 maja, wstęp jest... darmowy. Oto, co piszą organizatorzy:

Tagi:
dodano: 2013-04-15 21:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Na dobrą sprawę, w tytule artykułu powinno widnieć “Diggin in the Videos #275-278”, bowiem prezentowane wideo to złożony z czterech teledysków “serial” courtesy of Ill Bill & DJ Muggs.

Zanim jednak o tym…. Iluminaci. Nazwa, którą w dziejach świata dzieliło kilka stowarzyszeń, najbardziej z nich chyba znane – założone w Bawarii w 1776 roku przez Adama Weishaupta, mające za swój cel rozpowszechnianie oświeceniowych ideałów. W popularnej kulturze jednak nazwa ta utożsamiana jest z sekretnymi organizacjami, których członkowie od setek lat manipulują mediami i wypuszczanymi informacjami, kontrolują życie nieuświadomionych obywateli, ba - decydują wręcz o historii świata, by w końcu zaprowadzić NWO - Nowy Porządek Świata – obalenie rządów, zlikwidowanie granic i suwerennych państw i ustanowienie jednego, wszechpotężnego władztwa nad światem.

dodano: 2013-01-28 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Fuse to miejsce, gdzie muzyczna redakcja zajmuje się najróżniejszymi rzeczami - od collabos Lady Gagi po hip-hop, nie tylko w wersji najnowocześniejszej, ale również w ujęciu historycznym. Dziś przez przypadek trafiłem na 15-minutowy wywiad z Lordem Finesse dotyczący cratediggingu oraz jego najbardziej klasycznych produkcji. Jak się okazało seria nie jest nowa, a w jej ramach znajdziemy również wywiady z Diamondem D, DJ'em Jazzy Jay, DJ'em Toompem, Cut Chemistem, DJ'em Muggsem, Da Beatminerz, Pete Rockiem, Peanut Butter Wolfem, Just Blazem i Jermainem Dupri. Każdy wywiad trwa około 15 minut co łącznie daje nam około czterech godzin materiału z ciekawostkami i smaczkami prosto z rąk najlepszych producentów i crate-diggerów.

dodano: 2013-01-05 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Niedawno prezentowaliśmy wam nową epkę DJ'a Muggsa z Cypress Hill na której żaden z fanów "Black Sunday" czy nawet "IV" nie byłby w stanie rozpoznać jego stylu. Mózg grupy Soul Assasins złapał zajawkę na nowe brzmienia, tempo przeważnie było dużo, dużo szybsze niż 90-100 BPM, wiertary były normą, a "sajpresowych" wkrętów nie było w ogóle. 15 stycznia ukaże się kolejny projekt Lawrenca Muggeruda zatytułowany "Bass For Your Face". Pierwszym numerem promującym album jest kawałek "Trapp Assasin" z gościnnym udziałem Freddie Gibbsa.

kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2012-12-19 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

DJ'a Muggsa nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, szczególnie w naszym kraju, gdzie bez nagrań Cypress Hill ciężko sobie wyobrazić połowę pionierskich albumów rapowych. Dla tych, którzy sądzą, że obecność w kategoriach tego posta "Elektroniki" zamiast "Hip-Hopu" jest zwykłą pomyłką autora, śpieszę z wyjaśnieniem. Nowa, darmowa EPka legendy Soul Assasins to muzyka elektroniczna w niezwykle hardkorowym rozumieniu tego słowa. Muggs eksperymentuje tutaj z nowymi (i starymi też) gatunkami, perkusje są cholernie gęste, ściana basu tworzy żelazną zaporę, a całość zupełnie nie przypomina dotychczasowych dokonań producenta CH.

dodano: 2012-01-30 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 7)


To, że dubstep ostatnimi czasy staje się gatunkiem coraz to bardziej popularnym, jest faktem. To, że artyści, którzy w ciągu swojej kariery zrobili już naprawdę wiele i poszukują nowych wyzwań, również jest oczywiste. Musicie przyznać, że Cypress Hill na bitach czysto dubstepowych brzmi ciekawie, prawda? Album nagrany z producentem o ksywie Rusko zatytułowany "Cypress x Rusko" pojawi się w sklepach już kwietniu.