Canibus

Canibus

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-23 13:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Już 12 maja światło dzienne ujrzy najnowszy album Canibusa nagrany wespół z cenionym producentem Bronze Nazarethem. Longplang zostanie wydany nakładem RBC Records, a wśród gości znajdą się m.in. Raekwon, Kurupt, Killah Priest a także, co dość zaskakujące – Dizaster. Od kilku tygodni w sieci krąży okładka, tracklista oraz sampler nadchodzącej płyty, który możecie odsłuchać w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-24 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 8)

Święta Bożego Narodzenia to podobno okres, w którym zdarzają się cuda. Zwierzęta mówią ludzkim głosem, pod choinką pojawiają się prezenty, a wrogowie przebaczają sobie największe winy. Musi być w tym chociaż ziarno prawdy, kilka dni temu zakończył się bowiem legendarny, trwający SIEDEMNAŚCIE lat beef pomiędzy LL Cool J’em a Canibusem. Jak doszło do historycznego pojednania dwóch nowojorskich weteranów? Odpowiedź znajdziecie w rozwinięciu newsa.

kategorie:
dodano: 2014-05-12 13:40 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Dla niektórych jeden z najlepszych raperów wszechczasów, dla innych jedna z największych zaprzepaszczonych nadziei tej muzyki - Canibus to artysta, który nikogo nie pozostawia obojętnym. 10 czerwca premierę ma jego najnowszy, dwunasty już album "Fait Accompli" - nazwa ta oznacza "fakt dokonany". Na albumie - dostępnym w dwóch wersjach, standard i deluxe - pojawią się m.in. Tragedy Khadafi, Crooked I i grupa The HRSMN w składzie Killah Priest, Ras Kass i Kurupt. 

Tracklista (Deluxe Edition):

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-08-08 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Dzisiejszy Drive By otwiera wynik collabo na lini Maybach Music Group i Top Dawg Ent, zamyka go solowy track innego członka Black Hippy, a w międzyczasie usłyszycie m.in. bonusowy track R.A. The Rugged Mana z kasetowego wydania "Legends Never Die". Nie zabrakło miejsca dla kobiet, dlatego dostaniecie nowy singiel Rapsody na bicie 9th Wondera, a także zapoznacie się z nowym remixem składu Almighty w którym rapują m.in. Canibus, Capadonna i Busta Rhymes. Gotowi?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-12-20 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 10)
Mój ulubiony antysystemowiec i wróg wszystkiego co z illuminatami związane, powraca. To już jego drugi album w tym roku.

Pierwszy z nich, "Melatonin Magik" był całkiem udanym wydawnictwem, co możecie sprawdzić w mojej recenzji. "C of Tranquility" miało się znacząco różnić od poprzednika, przede wszystkim w sferze bitów. Do współpracy Canibus miał zaprosić takie ksywki jak Scram Jones, Jake One, czy Preemo. Jak zapowiedział tak zrobił.
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-09-27 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 5)
Canibus jest idealnym przykładem na to jak wzorowo spieprzyć karierę. Z jednego z najbardziej utalentowanych tekściarzy w historii rapu (dla niektórych najlepszego), stał się dla wielu nonamem, na którego płyty się nie czeka. Beefy z Eminemem i LL Cool J'em zamiast wznieść na szczyt rapowego środowiska, sprowadziły go do głębokiego podziemia. Oczywiście to nie była jedyna przyczyna braku zainteresowania Busem. Drugim grabarzem jego kariery były bity. Canibus nie miał do nich dobrej ręki. Nie były może strasznie złe, raczej nijakie. W tym roku Canibus wrócił ze swoim "Melatonin Magik", która przeszła bez echa, a szkoda, bo warta jest przesłuchania.