Bronze Nazareth

Bronze Nazareth

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-23 13:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Już 12 maja światło dzienne ujrzy najnowszy album Canibusa nagrany wespół z cenionym producentem Bronze Nazarethem. Longplang zostanie wydany nakładem RBC Records, a wśród gości znajdą się m.in. Raekwon, Kurupt, Killah Priest a także, co dość zaskakujące – Dizaster. Od kilku tygodni w sieci krąży okładka, tracklista oraz sampler nadchodzącej płyty, który możecie odsłuchać w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-13 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Dla wszystkich fanów Wu-Tang Clanu ksywka Bronze Nazareth jest zapewne dobrze znana, producent ten właśnie połączył siły z utalentowanym Willie The Kidem. Kooperacja zaowocowała wspólnym materiałem zatytułowanym "The Living Daylights". Na projekcie gościnnie pojawiają się m.in. Sean Price i Roc Marciano. Brzmienie przypominające kultowy krążek "Enter The Wu-Tang" (akurat w tym roku mija 20 lat od premiery), dużo celnych linijek gospodarza. Fani old schoolowego vibe'u nie powinni być zawiedzeni.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-08-08 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Dzisiejszy Drive By otwiera wynik collabo na lini Maybach Music Group i Top Dawg Ent, zamyka go solowy track innego członka Black Hippy, a w międzyczasie usłyszycie m.in. bonusowy track R.A. The Rugged Mana z kasetowego wydania "Legends Never Die". Nie zabrakło miejsca dla kobiet, dlatego dostaniecie nowy singiel Rapsody na bicie 9th Wondera, a także zapoznacie się z nowym remixem składu Almighty w którym rapują m.in. Canibus, Capadonna i Busta Rhymes. Gotowi?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-11-27 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 38)


Dwa motta przyświecające naszym działaniom to "Everything I do, I do it big" oraz "Powoli do przodu"... Kolejny efekt tych zasad, o którym jeszcze pół roku temu nie śmialibyśmy pomyśleć jest dzisiejsza bomba, którą dla was mamy.

Przed Świętami postanowiliśmy postarać się o dystrybucję kolejnej porcji niedostępnych na naszym rynku płyt. Chcieliśmy również zadbać o ich różnorodność. Ale gdy patrzę na poniższą listę... to japa sama się cieszy. Coś dla siebie powinni znaleźć fani totalnie różnych rapowych odłamów.

Chcieliście dołączyć do swojej kolekcji płyty takich ludzi jak Vinnie Paz i Chali 2Na? Canibus/Keith Murray i Classified? Pusha T i Jim Jones? Blitz The Ambassador i DJ Khaled? DJ Drama i Blu? Fat Joe i Heavy Metal Kings? Wiz Khalifa i Gangrene? O.C. & A.G. czy Skillz? Juvenile czy Declaime? Slim Thug czy Vado? Zresztą można by tak jeszcze chwilę wymieniać, sprawdźcie ponad 50 pozycji które sprowadzamy dla was przed Świętami!