Eligh

Eligh

dodano: 2022-10-01 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Ten weekend zaowocował niespotykaną ostatnio ilością mocnych premier. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze płyty, które pojawiły się 30 września zarówno w Stanach, jak i w Polsce.

kategorie:
dodano: 2022-09-30 16:58 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Kolejny album DJ'a. Fresha z serii "The Tonite Show With". Tym razem z Eligh'em na majku.

Stream:

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-01-05 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

No proszę - do głowy by mi nie przyszło, że po tłustym i niezmiernie sycącym "Strange Journey Volume Three" będę mógł w tym roku posłuchać kolejnego materiału od mojego ulubionego tria z Kentucky. Ale oto jest - chcąc upamiętnić początek świątecznej trasy koncertowej panowie znienacka wrzucili w Sieć króciutką, konceptualną EPkę "The WinterFire" z gościnym udziałem dwóch prominentnych MC's kalifornijskiej undergroundowej sceny - The Groucha i Eligha. Nie traćmy więc czasu - gdy za oknem tnie mróz, nie ma nic lepszego niż ogniste vibe'y...C'mon, baby, light my fire, niech Gorące Wersy Płoną.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-11-21 15:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętym "Strange Journey Volume Three" panowie Kno, Deacon i Natti nie zwalniają tempa. W tym tygodniu niespodziewanie wypuścili nowy materiał - EPkę "The WinterFire" nagraną wraz z weteranami kalifornijskiej sceny indie-rapowej - duetem The Grouch & Eligh!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-12-25 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)


Przy okazji wspólnej trasy koncertowej (pod nazwą "How The Grouch Stole Christmas Tour") czterech MC's postanowiło zrobić numer i klip na bicie wirtuoza z Zion I. Tak właściwie to na bitach, bo każdy dostał inny instrumental. Wszyscy poradzili sobie elegancko, ale nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że Grouch i Eligh ukradną nie tylko Święta, ale również ten numer. Amp Live na prezydenta!