Demrick

Demrick

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-12 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po udanym starcie u boku B-Real'a i Xzibit'a na albumie "Serial Killers", Demrick pracuje obecnie nad kilkoma nowymi rzeczami. Jednym z nich będzie solowy album "Losing Focus" wyprodukowany w całości na bitach Cali Cleve, który ukaże się na rynku jeszcze w lutym. Drugi projekt to EPka "Loud Pack", na której znajdzie się 5 kawałków na bitach Scoop Deville'a z singlowym "Blowing Money Fast"na czele.

dodano: 2015-01-15 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Już 24 lutego nakładem Battle Axe Records ukaże się nowy album Demricka nagrany w całości z producentem Cali Cleve. Sprawdźcie trzeci singiel promujący płytę "Losing Focus", czyli futurystyczny numer "Space Island" razem z teledyskiem który możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa.

dodano: 2014-11-05 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Demrick to młody kalifornijski mc, którego możecie kojarzyć z projektu "Serial Killers", gdzie wystąpił u boku dwóch legend zachodniego wybrzeża - B-Reala oraz Xzibita. Raper przygotowuje się obecnie do wydania swojego nowego solowego albumu "Losing Focus", którego premiera przewidziana jest na 18 listopada.

dodano: 2013-11-05 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Xzibit, B Real, Demrick - Serial Killers - WANTED [Music Video]

Dlaczego: Premiera materiału "seryjnych morderców" miała miejsce w najstraszniejszą noc roku, czyli Halloween - teraz B-Real, Xzibit oraz Demrick atakują nas nowym singiel "Wanted", do którego teledysk nakręcił niezawodny Matt Alonzo.

dodano: 2013-10-10 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Pierwsza wzmianka o tym projekcie pojawiła się w połowie 2010 roku... Trzy lata później B-Real, Xzibit oraz młody kalifornijski kot - Demrick, przygotowują się do premiery wspólnego materiału o nazwie "Serial Killers".