Dizzy Wright

Dizzy Wright

kategorie:
dodano: 2023-04-04 13:19 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Dizzy Wrighta.

Stream:

dodano: 2022-04-16 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

No i mamy weekend, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-04-15 21:21 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Dizzy Wrighta w całości na bitach DJ'a Hoppy.

Tracklista:

01. Manifest feat. Goddess of the West
02. 24 Hours feat. Xzibit
03. Promoter feat. Man Like Devin & B-Real
04. Sensitive Minds
05. Outlaws feat. Chris Webby
06. What's The Rush feat. Toxsikk
07. On The Move feat. Demrick & Reezy
08. Let's Talk About It
09. Ambush feat. Jon Connor
10. Escape feat. Trent Monroe & Bliss n Eso
11. I Can't Quit feat. Omari Hardwick
12. The Ride

kategorie:
dodano: 2020-07-18 11:45 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Blaze With Us 2" to follow up do wydanego w 2016 pierwszego wspólnego projektu duetu, który w środowisku nie od wczoraj znany jest z uwielbienia do zielonej roślny.

 

SPRAWDŹ RESZTĘ CZERWCOWYCH PREMIER

Tracklista:

video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-26 09:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Powrót do pracy po weekendzie, jak i początek tygodnia, nie raz nie są najłatwiejszymi zadaniami - dobrze więc postarać się o to, aby każdego ranka nastroić się odpowiednio za pomocą muzyki - najlepiej takiej niosącej pozytywną energię i motywację.

Takim kawałkiem jest nagrany w duecie przez Jona Connora i Dizzy'ego Wrighta track "Morning Motivation", który powinien dodać Wam siły na dzieiejszy ranek, jak i nadchodzące dni, oraz dać swoistego kopa na rozpęd.

video
dodano: 2020-02-08 09:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Końcówka zeszłego roku obfitowała w muzyczne premiery, zdaje się wręcz, że wszyscy chcieli wcisnąć jeszcze ostatni singiel, EPkę czy też album rzutem na taśmę, aby wysoką notą zamknąć 2019. Nie dziw więc, że niejedna rapowa nowość mogła w tym zalewie umknąć i przejść bokiem.

Wracając z ideą cyklu Drive By, postanowiliśmy przejechać się po internetowych osiedlach i zaserwować wam 7 konkretnych strzałów w postaci 7 teledysków, które zdecydowanie zasługują na uwagę i swoistą "drugą szansę". Gotowi na przejażdżkę?

dodano: 2019-09-16 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 5)
Dreamville

W poprzednim tekście przypomnieliśmy o ciekawych premierach hiphopowych z Polski. Grzechem byłoby nie wspomnieć również o Stanach Zjednoczonych, gdzie tytuły były równie ciekawe, co zróżnicowane.Od zwrotek pełnych pieniędzy aż do poruszania problemów społecznych. Powodów do narzekań nie mieli fani mumble rapu, mocnych, technicznych linijek, eklektycznych podkładów czy trapu.

recenzja
dodano: 2019-04-15 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Duża część wiedzy, którą się dzielę, była wpojona mi przez osoby starsze wiekiem albo duszą, mające wiedzę nie pochodzącą z książek, a z ulic. Moja mama zawsze starała się nakierować mnie w pozytywną stronę. Żyliśmy w "dżungli" a ona chciała, abym był tym pokojowym, dobrym chłopakiem i sam nie mogłem w to uwierzyć.

Mówiłem jej "Co chwilę kogoś tu odstrzeliwują, a Ty chcesz, żebym ja chodził i szerzył pokój? O co w tym chodzi, nie rozumiem". Ale teraz już rozumiem, Od kiedy byłem mały, naturalnie wpajana była mi pozytywna energia, dlatego pragnę zrobić to samo dla dzisiejszej młodzieży, następnego pokolenia, kolejnych raperów i tych, którzy już to robią. - tak tłumaczył korzenie swojego pozytywnego przesłania i świadomego podejścia do pisania tekstów niesłychanie wyluzowany, sympatyczny Dizzy Wright w naszym videowywiadzie, który ukazał się pod koniec zeszłego miesiąca. Również w marcu światło dzienne ujrzał najnowszy album rapera rodem z Las Vegas "Nobody Cares, Work Harder" a ja oczywiście nie omieszkałem zamówić wersji fizycznej ze strony Dizzy'ego.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-31 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W tym miesiącu światło dzienne ujrzał najnowszy album Dizzy'ego Wrighta o tytule "Nobody Cares, Work Harder", a z tej okazji mamy dla was zapowiadany od dawna, konkretny półgodzinny popkillerowy videowywiad z charyzmatycznym, przesympatycznym MC rodem z Las Vegas. Rozmowę udało nam się przeprowadzić w Warszawie w ramach trasy, w którą wybrał się Dizzy razem z Kid Inkiem i pogadaliśmy m.in. o jego osobistym procesie dojrzewania, zasadach, na jakich się wychował oraz pragnieniu szerzenia pokoju pomimo dorastania w ciężkich warunkach; a także krok po kroku o tym, jak w ogóle doszło do tego, że dzieciak z Vegas, który pragnął być Allenem Iversonem i grać w kosza, stał się najbardziej znanym MC w historii tego miasta.

Mający więzy rodzinne z Bone Thugs-N-Harmony raper opowiedział też o wpływie Bone na jego muzyczną drogę, pamiętnej sesji, kiedy wreszcie udało mu się nagrać numer ze swoim wujkiem Layzie Bone'em, a także podzielił się przezabawną historią o tym, jak w wieku nastu lat miał współtworzyć "Małe Bone Thugs-N-Harmony" pod szyldem Mighty Mo Thug 5 razem ze swoimi kuzynami, no i dlaczego cały plan spalił na panewce. Były członek Funk Volume wyjaśnił też, jaki wpływ na niego miał 2Pac i dlaczego stawia go w jednym rzędzie z Bobem Marleyem. 

Tagi:
dodano: 2019-03-15 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Najważniejsze premiery rapowe dzisiejszego dnia w naszej redakcji to niewątpliwie Tau, Jan-rapowanie/NOCNY, Vienio oraz (patrząc na USA) Dizzy Wright. Nasz ulubieniec rodem z Las Vegas i były członek Funk Volume właśnie wydał dziś swój najnowszy krążek o wymownym tytule "Nobody Cares, Work Harder". Na przestrzeni 15 utworów gościnnie wsparli go m.in. Tech N9ne, Curren$y, Berner, Mozzy czy Jarren Benton.

Dodatkowo mamy dla was dwa klipy promujące album - chwytliwe, leciutkie "Picture Perfect" oraz old schoolowo bujające, funkowe "Champagne Service". Sprawdzajcie koniecznie! 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-03-15 16:39 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nasz ulubieniec rodem z Las Vegas i były członek Funk Volume atakuje swoim najnowszym krążkiem o wymownym tytule "Nobody Cares, Work Harder". Na przestrzeni 15 utworów gościnnie wsparli go m.in. Tech N9ne, Curren$y, Berner, Mozzy czy Jarren Benton.

Dodatkowo ukazały się dwa klipy promujące album - chwytliwe, leciutkie "Picture Perfect" oraz old schoolowo bujające, funkowe "Champange Service".

Tagi:
video
dodano: 2018-12-29 12:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W tym roku założyłem swoją pierwszą firmę i chciałem podzielić się tym teledyskiem, aby szerzyć motywację i przypomnieć wam wszystkim, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko trzymacie się planu. Przekazujcie to dalej, zostawiajcie komentarze, a ja dalej będę dawał ten ogień. #StillMovin - tyle od jednego z naszych redakcyjnych ulubieńców, a my polecamy kolejny singiel z tegorocznej EPki rapera z Las Vegas o tym samym tytule. Już na początku roku możecie się też spodziewać naszego długo oczekiwanego videowywiadu z Dizzym.

Tagi:
video
dodano: 2017-09-28 14:25 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dizzy Wright nie zwalnia tempa promocji swojego najnowszego albumu, nawiązującego do jego pamiętnego przełomowego mixtape'u. Kilka dni temu charyzmatyczny MC z Las Vegas podzielił się ze światem już czwartym klipem z "The Golden Age 2", dobrze uzupełniającym trzy poprzednie. W zaangażowanym, obrazowym "Outrageous" Dizzy i Big K.R.I.T. pochylają się nad chorobami nękającymi współczesne społeczeństwo amerykańskie, takimi jak rasizm i brutalność policji, rzucając mocne, treściwe linijki na oszczędny, a zarazem energiczny bit.

video
dodano: 2017-08-13 20:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Prawdopodobnie najbardziej znany MC z Las Vegas, były członek Funk Volume i ulubieniec w naszej redakcji Dizzy Wright w piątek wydał swój trzeci oficjalny album, nawiązujący zarazem do jego przełomowego mixtape'u z 2011 roku, pamiętnego "The Golden Age".

Na "The Golden Age 2" znalazło się 18 nowych numerów, a my mamy dla Was odsłuch całości, jak i dwa teledyski promujące wydawnictwo - najnowsze, klimatyczne "I Can't Keep Fallin" i zabawne, oparte na ciekawym patencie "JOB".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Tłusty, bujający westcoastowy podkład i refleksyjny, dojrzały rap - w skrócie tego możecie się spodziewać po ostatnim solowym singlu Dizzy'ego Wrighta. Były członek Funk Volume chyba nie wychodzi ostatnio ze studia, co tydzień serwując nam nowe tracki - na przemian swoje i swoich kompanów z ekipy Still Movin. Poprzedni, bardzo dobry "Word On The Streetz", doczekał się nawet klipu.

"Ghetto Nigga" wnosi więcej słońca i luzu, zarazem serwując konkretna porcję życiowych przemyśleń od sympatycznego MC, a także nawiązując do definicji wymyślonej przez 2Paca "Never Ignorant Getting Goals Accomplished".

Tagi:

Strony