Dizzy Wright

Dizzy Wright

dodano: 2019-03-15 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Najważniejsze premiery rapowe dzisiejszego dnia w naszej redakcji to niewątpliwie Tau, Jan-rapowanie/NOCNY, Vienio oraz (patrząc na USA) Dizzy Wright. Nasz ulubieniec rodem z Las Vegas i były członek Funk Volume właśnie wydał dziś swój najnowszy krążek o wymownym tytule "Nobody Cares, Work Harder". Na przestrzeni 15 utworów gościnnie wsparli go m.in. Tech N9ne, Curren$y, Berner, Mozzy czy Jarren Benton.

Dodatkowo mamy dla was dwa klipy promujące album - chwytliwe, leciutkie "Picture Perfect" oraz old schoolowo bujające, funkowe "Champagne Service". Sprawdzajcie koniecznie! 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-03-15 16:39 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nasz ulubieniec rodem z Las Vegas i były członek Funk Volume atakuje swoim najnowszym krążkiem o wymownym tytule "Nobody Cares, Work Harder". Na przestrzeni 15 utworów gościnnie wsparli go m.in. Tech N9ne, Curren$y, Berner, Mozzy czy Jarren Benton.

Dodatkowo ukazały się dwa klipy promujące album - chwytliwe, leciutkie "Picture Perfect" oraz old schoolowo bujające, funkowe "Champange Service".

Tagi:
video
dodano: 2018-12-29 12:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W tym roku założyłem swoją pierwszą firmę i chciałem podzielić się tym teledyskiem, aby szerzyć motywację i przypomnieć wam wszystkim, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko trzymacie się planu. Przekazujcie to dalej, zostawiajcie komentarze, a ja dalej będę dawał ten ogień. #StillMovin - tyle od jednego z naszych redakcyjnych ulubieńców, a my polecamy kolejny singiel z tegorocznej EPki rapera z Las Vegas o tym samym tytule. Już na początku roku możecie się też spodziewać naszego długo oczekiwanego videowywiadu z Dizzym.

Tagi:
video
dodano: 2017-09-28 14:25 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dizzy Wright nie zwalnia tempa promocji swojego najnowszego albumu, nawiązującego do jego pamiętnego przełomowego mixtape'u. Kilka dni temu charyzmatyczny MC z Las Vegas podzielił się ze światem już czwartym klipem z "The Golden Age 2", dobrze uzupełniającym trzy poprzednie. W zaangażowanym, obrazowym "Outrageous" Dizzy i Big K.R.I.T. pochylają się nad chorobami nękającymi współczesne społeczeństwo amerykańskie, takimi jak rasizm i brutalność policji, rzucając mocne, treściwe linijki na oszczędny, a zarazem energiczny bit.

video
dodano: 2017-08-13 20:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Prawdopodobnie najbardziej znany MC z Las Vegas, były członek Funk Volume i ulubieniec w naszej redakcji Dizzy Wright w piątek wydał swój trzeci oficjalny album, nawiązujący zarazem do jego przełomowego mixtape'u z 2011 roku, pamiętnego "The Golden Age".

Na "The Golden Age 2" znalazło się 18 nowych numerów, a my mamy dla Was odsłuch całości, jak i dwa teledyski promujące wydawnictwo - najnowsze, klimatyczne "I Can't Keep Fallin" i zabawne, oparte na ciekawym patencie "JOB".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Tłusty, bujający westcoastowy podkład i refleksyjny, dojrzały rap - w skrócie tego możecie się spodziewać po ostatnim solowym singlu Dizzy'ego Wrighta. Były członek Funk Volume chyba nie wychodzi ostatnio ze studia, co tydzień serwując nam nowe tracki - na przemian swoje i swoich kompanów z ekipy Still Movin. Poprzedni, bardzo dobry "Word On The Streetz", doczekał się nawet klipu.

"Ghetto Nigga" wnosi więcej słońca i luzu, zarazem serwując konkretna porcję życiowych przemyśleń od sympatycznego MC, a także nawiązując do definicji wymyślonej przez 2Paca "Never Ignorant Getting Goals Accomplished".

Tagi:
video
dodano: 2017-06-05 14:24 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Dopiero co pisaliśmy o ostatnim singlu Dizzy'ego Wrighta w wersji audio, a teraz dostajemy spontaniczny teledysk do opartego na soulowym samplu, refleksyjnego "Word On The Streetz". Sprawdzajcie co miał do przekazania słuchaczom były reprezentant Funk Volume i czekajcie na nasz videowywiad z Dizzym, nakręcony podczas jego wizyty w Warszawie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mimo rozpadu ekipy Funk Volume jej członkowie wciąż robią swoje - Hopsin działa pod szyldem Undercover Prodigy, a Dizzy Wright nie tak dawno był w trasie po Europie z Kid Inkiem. Równocześnie co tydzień serwuje nam nowy numer spod swoich skrzydeł w ramach poniedziałkowego cyklu Still Movin. Jego najnowsza odsłona zdecydowanie warta jest uwagi.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-11-29 21:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na wiosnę Kid Ink rusza w europejską trasę - znajdziemy na niej również Polskę! Kalifornijski raper ponownie odwiedzi Warszawę, i to z mocnym wsparciem.

dodano: 2016-07-03 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejne Drive By. Tym razem w kosmicznym stylu powraca GZA, tribute dla Las Vegas wydaje Dizzy Wright, a Jazz Cartier okazuje szacunek dla Lil Wayne'a. Mamy też nowy klip IAMSU! oraz połączenie sił dwóch Freshmanów XXL. Jednocześnie Gucci Mane przekonuje słuchaczy, że wszyscy raperzy są tak naprawdę jego dziećmi, Tory Lanez znów nagrywa utwór, który jest niepodobny do żadnego z poprzednich, a Saint Joe wydaje kawałek, w którym featuring dograł Chino XL.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-02-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najmłodszy (i moim zdaniem najlepszy) członek ekipy Funk Volume nie zwalnia tempa mimo ostatnich zawirowań i rozpadu wytwórni Hopsina. W ubiegłym roku charyzmatyczny Dizzy Wright zadebiutował w świetnym stylu albumem "The Growing Process", teraz zaserwował nam nowe EP, którego tytuł mówi wszystko - "Wisdom And Good Vibes". Jest soczyście, pozytywnie, ale i z porcją refleksji. Polecam.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Złe wieści sprzed kilku dni potwierdzone - Hopsin oficjalnie potwierdza rozpad wytwórni Funk Volume, która w ostatnich latach stała się jedną z ciekawszych i bardziej wyrazistych formacji na niezależnej scenie i poza nim pokazała światu takie talenty jak Dizzy Wright czy Jarren Benton.

recenzja
dodano: 2015-07-07 20:15 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Focused on variety, I'm not the new 2Pac cause I'm here to do this quietly, but I'm here to shape society – nawija w singlowym "Train Your Mind" 24-letni Dizzy Wright. Silnie inspirujący się twórczością i dziedzictwem Tupaca MC, pochodzący – o ironio – z miasta, w którym Shakur zginął od kul, stara się łączyć w swojej muzyce niektóre z elementów, z których znany był autor "Me Against The World". Wyjaśniając przytoczony wers mówi "Czuję, że tego nauczyłem się od 'Paca - chcę mieć to samo przesłanie, ale przekazywać je po cichu, nie robić wokół siebie tyle szumu".

Got an old soul, with this stoner body attached to it, Happy that I'm alive, wake up with a smile on my facestale balansując na granicy świadomego, ambitnego rapu i imprezowych bangerów oraz przejaranych letniaków Freshman XXL’a od dobrych kilku lat pracował na swoją markę, jawiąc się jako raper niezmiernie wszechstronny, lecz wciąż poszukujący własnej drogi. Tytuł jego drugiego oficjalnego albumu – "Proces Dojrzewania" – każe nam sądzić, że reprezentant Miasta Grzechu Las Vegas wreszcie znalazł złoty środek i ukształtował się jako artysta. Czy tak jest w rzeczywistości?

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-06-16 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Trzy tygodnie temu prezentowaliśmy wam jako popkillerowe Video Dnia teledysk do bardzo ciepło przyjętego numeru Dizzy'ego "False Reality", a teraz pochodzący z Las Vegas MC wypuścił kolejny klip promujący jego debiutancki album "The Growing Process". Tym razem obrazka doczekał się otwierający album, szczery i bardzo klimatyczny track "Higher Learning".

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-05-26 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

Dlaczego: Dzisiaj premierę ma długo oczekiwany oficjalny debiutancki krążek jednego z najlepszych graczy młodego pokolenia - Dizzy'ego Wrighta. Pochodzący z Las Vegas i reprezentujacy ekipię Funk Volume MC z tej okazji wypuścił w świat już czwarty teledysk promujący płytę "The Growing Process". Tym razem padło na poruszające problem fałszywości w rapie i zwracające uwagę na bezpośrednie skutki bezmyślnego promowania przemocy w tekstach "False Reality". Gościnnie na albumie rapera wsparli tacy MC's jak Big K.R.I.T., Tech N9ne, Krayzie Bone, Layzie Bone (wujek Dizzy'ego), Hopsin czy Jarren Benton.

Tagi:

Strony