Dizzy Wright "Nobody Cares, Work Harder" (Przesyłka Polecana #8) - motywacja, konsekwencja, jakość

Duża część wiedzy, którą się dzielę, była wpojona mi przez osoby starsze wiekiem albo duszą, mające wiedzę nie pochodzącą z książek, a z ulic. Moja mama zawsze starała się nakierować mnie w pozytywną stronę. Żyliśmy w "dżungli" a ona chciała, abym był tym pokojowym, dobrym chłopakiem i sam nie mogłem w to uwierzyć.

Mówiłem jej "Co chwilę kogoś tu odstrzeliwują, a Ty chcesz, żebym ja chodził i szerzył pokój? O co w tym chodzi, nie rozumiem". Ale teraz już rozumiem, Od kiedy byłem mały, naturalnie wpajana była mi pozytywna energia, dlatego pragnę zrobić to samo dla dzisiejszej młodzieży, następnego pokolenia, kolejnych raperów i tych, którzy już to robią. - tak tłumaczył korzenie swojego pozytywnego przesłania i świadomego podejścia do pisania tekstów niesłychanie wyluzowany, sympatyczny Dizzy Wright w naszym videowywiadzie, który ukazał się pod koniec zeszłego miesiąca. Również w marcu światło dzienne ujrzał najnowszy album rapera rodem z Las Vegas "Nobody Cares, Work Harder" a ja oczywiście nie omieszkałem zamówić wersji fizycznej ze strony Dizzy'ego.

Dizzy Wright - Champagne Service (Official Video)

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu płyta, która do mnie dotarła była od razu podpisana przez samego Dizzy'ego, co świetnie pokazuje, jak dużo energii ten skromny MC wkłada we wszystkie swoje działania - począwszy od rapu, przez markę odzieżową Still Movin' i prowadzenie własnego sklepu na wzór Ś.P. Nipsey Hussle'a - który zresztą był dla Dizzy'ego inspiracją w otwarciu sklepu Still Movin' w rodzinnym Vegas. Dizzy to też artysta niezwykle konsekwentny, stale dokładający do swojej dyskografii kolejne projekty. Cały czas staram się coś wypuszczać, ale najważniejsze dla mnie jest dawanie tej muzyce "domu" i dawanie fanom projektów, do których będą mogli wracać (...) Każdy projekt symbolizuje jakiś czas w życiu, nie są to tylko luźne kawałki. (...) Jak mogę podejść do następnego projektu, tak, żeby był inny, ale wciąż odzwierciedlał mnie, a przesłanie było jeszcze mocniejsze? Wnioskiem było skupienie się na jakości - mówił mi w wywiadzie, a najnowsze wydawnictwo idealnie wpisuje się w tę tendencję.

"Nobody Cares, Work Harder" (w luźnym tłumaczeniu "Nikogo to nie obchodzi, pracuj ciężej") to album spójny, obfitujący w numery pełne introspekcji, rozkminek, motywacyjnych haseł i pozytywnej energii. Już otwierający całość numer "Self Love Is Powerful" tworzy wyjątkowy klimat i daje nam wgląd w umysł 28-latka z Sin City. To już Dizzy, który przeszedł swój growing process, to dojrzały, niezależny artysta, szef własnej firmy i ojciec, który nie próbuje na siłę wpisać się w zmienne trendy rynku muzycznego, a świadomie idzie swoją drogą będąc wdzięcznym za wszelkie błogosławieństwa i wyciągając wnioski z porażek. Gościnnie tym razem wsparli go  m.in. Mozzy, Tech N9ne, Curren$y czy Berner, a także plejada zaprzyjaźnionych artystów ze Still Movin', jak i Jarren Benton z dawnej ekipy Funk Volume.

Przez muzykę możemy być, kimkolwiek tylko zechcemy. Możesz przyjmować pozę i "fejkować", udawać gangstera, możesz być wieloma osobami. Ale jeśli wybierasz reprezentowanie czegoś więcej niż tylko materialne rzeczy, wartości, które wykraczają poza zasięg pieniądza, to to sprawia, że stajesz się wielki. Dla mnie na drodze mojego rozwoju najważniejsze jest to, żebym jako młody mężczyzna mógł wyrażać swoje myśli i wychować swoje dzieci na dobrych ludzi. - moim zdaniem Mr. Wright jest na świetnej drodze i z największą przyjemnością sprawdzam jego kolejne projekty i wspieram jak mogę. Wam polecam zrobić to samo, sprawdzajcie jeden z najlepszych rapowych krążków 2019 roku do tej pory. Still Movin!

Strona sklepu "Still Movin" Dizzy'ego

Pod spodem odsłuch całej płyty w jednym pliku, klip do "Picture Perfect" oraz kilka zdjęć wydania fizycznego CD.

Dizzy Wright - Nobody Cares, Work Harder (FULL)

Dizzy Wright - Picture Perfect feat. Eric Bellinger (Official Video)

Pod spodem też nasz wspomniany, półgodzinny videowywiad z Dizzym - a w nim m.in. o skromnych początkach i koszykarskich marzeniach, rodzinnych powiązaniach z Bone Thugs-N-Harmony i radach od wujka Layzie Bone'a, a także o inspiracji 2Pac'iem i Bobem Marleyem.

Dizzy Wright - interview - spreading peace; funny, untold Bone Thugs story; 2Pac (Popkiller.pl)

Galeria

Tagi: 

ELo
Nie zamówiłeś przypadkiem więcej niż jedną sztukę, chętnie odkupię. Pozdro.
Marcin Natali

Namówiłem jeszcze dwójkę znajomych kolekcjonerów i zamówiliśmy trzy sztuki w sumie, ale niestety żadnej dodatkowej :( Musiał Dizzy mały nakład zrobić bo bardzo szybko status zmienił się na "sold out". Ale trzeba śledzić, może jeszcze dorzucą na sklep:) Pozdr!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>