"Morning Motivation" - Jon Connor i Dizzy Wright z dawką motywacji na rano

video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-26 09:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Powrót do pracy po weekendzie, jak i początek tygodnia, nie raz nie są najłatwiejszymi zadaniami - dobrze więc postarać się o to, aby każdego ranka nastroić się odpowiednio za pomocą muzyki - najlepiej takiej niosącej pozytywną energię i motywację.

Takim kawałkiem jest nagrany w duecie przez Jona Connora i Dizzy'ego Wrighta track "Morning Motivation", który powinien dodać Wam siły na dzieiejszy ranek, jak i nadchodzące dni, oraz dać swoistego kopa na rozpęd.

Gdy spytałem Jona o "Morning Motivation" w wywiadzie, który miałem okazję z nim przeprowadzić w tym miesiącu poprzez video chat, artysta odpowiedział tak:

"Co do "Morning Motivation" - pozdrowienia dla Mr. Mikeya, który pomógł mi wyprodukować również ten kawałek. To numer typu "feel-good joint". Pozdrowienia dla Dizzy'ego Wrighta, który dał perfekcyjną zwrotkę. Wokół nas jest tyle negatywności, że chciałem w tym kawałku zawrzeć choć trochę pozytywnej energii. Ten track to coś, co pomyślałem, że ludzie potrzebują usłyszeć w tym momencie. Chcę dać ludziom nieco motywacji, i mam nadzieję, że tymi dwoma numerami mi się to udało. Jakkolwiek przebiega ich życiowa podróż - chcę, żeby mogli odsłuchać te utworyi i znaleźć w sobie nadzieję i pozytywną energię."

Co do samego brzmienia utworu, Jon dodał:

"Jestem prawdziwym fanem kultury hip-hop. Kocham boom-bap. Na takim brzmieniu kładłem pierwsze rymy. Kiedy chodziłem do Full Sail University, tego właśnie słuchaliśmy. Nic tylko oldschoolowe, boom-bapowe, nowojorskie brzmienie w stylu DJ'a Premiera. Uwielbiam je. Na albumie chciałem oddać hołd tym rzeczom, które kochałem w hip-hopie, dorastając. Ale także nadać im nieco "połysku" rodem z 2020 roku."

I don't win, then I don't eat
Anytime that I was down
I got right back on my feet

Nic dodać, nic ująć. Sprawdzajcie zatem jak obaj MC's - odpowiednio z Flint, Michigan i Las Vegas - zaatakowali ten soulfulowy bit oraz nadrabiajcie wydany w zeszłym miesiącu album Jona Connora "SOS", który niedawno recenzowaliśmy na Popkillerze. 

Pod spodem nasze obszerne videowywiady z Jonem Connorem oraz Dizzym Wrightem, a także poprzedniego collabo duetu - "Apart of the Plan" z 2017 roku.

Jon Connor - interview: "SOS" album, Dr. Dre, leaving Aftermath, meeting Eminem, King Los, plans

Dizzy Wright - interview - spreading peace; funny, untold Bone Thugs story; 2Pac (Popkiller.pl)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>