Kendrick Lamar

Kendrick Lamar

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-09-13 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Freddie Gibbs wydał 2 dni temu remiks utworu Drake'a "Champagne Poetry" zatytułowany "Vice Lord Poetry". W jednej ze zwrotek raper zaczepia Kendricka Lamara nawiązując do jego gościnki w ostatnim singlu Baby Keema.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-07 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Najpierw specjalne oświadczenie, potem gościnka u Baby Keema, a teraz to. Kendrick Lamar zarejestrował przedwczoraj aż 32 nowe numery w ASCAP, co jak sugeruje wielu fanów oznacza, że nowy krążek jest już naprawdę blisko.

video
dodano: 2021-08-28 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Co powiecie na pierwszą zwrotkę Kendricka w tym roku? Tak się składa, że członek TDE udzielił się w nowym singlu swojego kuzyna, Baby Keema, który należy do organizacji Lamara, pgLang. "family ties" to numer nad którym pracowało łącznie 6 producentów. Za reżyserię widowiskowego klipu odpowiada Dave Free.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-21 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W końcu! 4 lata po premierze "DAMN." Kendrick zapowiedział kolejne solo i podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami. Jednocześnie raper oświadczył, że będzie to jego ostatni album wydany przez TDE.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-03 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W zasadzie od początku tego roku pojawiają się głosy, że Kendrick Lamar wróci niedługo z następcą "DAMN." z 2017 roku. Teraz powrót artysty zapowiada The Game, który powołuje się na rozmowę z szefem TDE, Anthonym Tiffithem.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ostatnio infromowaliśmy was, że już w ten piątek może ukazać się nowy album Kendricka Lamara. Parę dni temu amerykański Twitter zawrzał po publikacji pewnej fotografii, sugerując, że niedługo może pojawić się również kooperacja członka TDE z Dr. Dre i Eminemem.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-02 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

DJ Quik to prawdziwa legenda West Coastu, jednak nieczęsto stawiana w jednym rzędzie wraz z np. Dr. Dre, pomimo ogromnych zasług dla twórczości takich person jak 2Pac czy Snoop Dogg. Raper i producent zarazem na swoich social mediach odniósł się do braku uznania dla swojej osoby, paląc przy tym czek od Death Row Records. Quik zaczepił również Kendricka Lamara, domagając się creditsów za "King Kunta".

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Amerykańskie media od wczoraj mówią głośno o powrocie Kendricka. Jedno jest pewne - Top Dawg Entertainment szykuje coś dużego o czym świadczy krótki filmik, który pojawił się na kanale wytwórni.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tym tygodniu za sprawą leaku, fani Kendricka Lamara zaczęli spekulować, czy ten przypadkiem nie opuścił wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest od początku swojej kariery. Raper odpowiedział na te spekulacje krótkim filmikiem.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-07 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

I niestety nie jest to promocja nowej płyty, ale mimo to nowa inicjatywa jednego z najważniejszych graczy w branży wydaje się być bardzo ciekawa i niekonwencjonalna.

dodano: 2019-12-13 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po tym jak Orange Warsaw Festival wyciągnął asy z rękawa w postaci Thuggera, Tylera i BROCKHAMPTON, można było się spodziewać, że nikt nie przebije tego ogłoszenia. A jednak, Kendrick Lamar, wielokrotny laureat Grammy, zdobywca nagrody Pulitzera i rapowa ikona mijającej dekady wystąpi na przyszłorocznym Openerze.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-18 08:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Wydanie w 2012 roku "good kid, m.A.A.d. City" było ogromnym wydarzeniem. Wobec będącego pod skrzydałami Dr. Dre i zbierającego wówczas spory hajp słuchacze oraz środowisko miało spore oczekiwania, które zdecydowanie zostały spełnione, bowiem płyta Kendricka osiągnęła bardzo wiele.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-16 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Czy fani TDE doczekają się jeszcze jakiegoś albumu w bieżącym roku kalendarzowym? 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

dodano: 2019-05-26 16:30 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 2)

Trzy miesiące pozostały do odpalenia osiemnastej już edycji wielkiego hiphopowego święta, jakim niewątpliwie dla Polaków jest czeski Hip Hop Kemp. Chociaż ta impreza kojarzona jest głównie z występami uznanych już legend światowego rapu, to niejednokrotnie jej organizatorom udało się wyprzedzić panujące trendy, wyszukując kocura, który dopiero szykował się do skoku na najwyższe miejsca w światowej grze. Postanowiliśmy przypomnieć Wam kilka przypadków, w których prawdziwe kozaki pojawiały się na scenie Festiwalu z Atmosferą na moment przed falą swojej największej popularności.

Strony