Kendrick Lamar

Kendrick Lamar

dodano: 2024-06-22 09:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 7)

19 czerwca oczy całego hip-hopowego świata były zwrócone w stronę Kendricka Lamara, który zagrał wielki koncert w Inglewood w Kaliforni. Wydarzenie miało miejsce w Kia Forum. Na scenie wspólnie z nim pojawiły się rapowe gwiazdy zachodniego wybrzeża USA, a całość była streamowana na żywo przez Prime Video.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-07 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 7)

Pod kanadyjską posiadłością Drake'a miała miejsce strzelanina. Ucierpiała jedna osoba.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-06 23:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

W najgłośniejszym beefie ostatnich lat gorąco jak nigdy. Ostatnio Kendrick Lamar wypuścił mocny numer "Not Like Us", a w poniedziałek Drake odpowiedział mu kawałkiem "The Heart Part 6".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-05 03:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 17)

Wczoraj Kendrick wrzucił mocny diss na Drake'a zatytułowany "meet the grahams", a ledwie dzień później zaatakował numerem "Not Like Us".

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-04 14:40 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 10)

Jeszcze nie ochłonęliśmy po "6:16 In L.A.", a dziś dostaliśmy dwa nowe dissy. Najpierw zaatakował Drake swoim "FAMILY MATTERS", a potem odpowiedział Kendrick numerem "meet the grahams".

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-03 15:45 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 7)

Wszyscy jeszcze mówią o "euphorii", która w pierwszą dobę zebrała ponad 9 milionów streamów (najwięcej w tym roku jeśli chodzi o jakikolwiek rapowy utwór), a Kendrick już dzisiaj zdążył wypuścić kolejne pociski w stronę Drizzy'ego.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-01 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

No i stało się. Kendrick niespodziewanie odpowiedział Drake'owi. Zrobił to kawałkiem zatytułowanym "euphoria".

dodano: 2024-04-17 19:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 9)

No i się porobiło. Można chyba z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy obecnie świadkami największego beefu na amerykańskiej scenie od czasu konfliktu między Nasem a Jay'em-Z. Główną postacią, jest tu zdecydowanie Drake, ale aktorów w tej sztuce zebrało się co najmniej kilku. Przedstawiamy Wam prawdopodobne początki całej afery i pokazujemy, jak sytuacja wygląda teraz, bo przez ostatnie tygodnie działo się naprawdę dużo.

dodano: 2023-10-13 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

W październiku odbyły się BET Hip Hop Awards 2023 (nie mylić z czerwcowymi BET Awards, które skupiają się na szerszym przekroju kategorii). Bezapelacyjnie największym wygranym tej edycji, która miała miejsce w Cobb Energy Performing Arts Center w Atlancie, był Kendrick Lamar. Raper zgarnął cztery statuetki.

video
dodano: 2023-10-01 17:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 13)

Eem Triplin to dość wyjątkowy artysta hip-hopowy jak na swój wiek. W erze, gdy tak wiele w rapie promocji wszelkiego rodzaju używek, Eem otwarcie mówi, że nie pali, nie bierze żadnych narkotyków, a w swojej muzyce łączy pełne soulu melodie z mocną nowoczesną perkusją. Urodzony w roku 2001 w Pensylwanii, Eem zaczął robić wokół siebie szum kilka lat temu serią wrzucanych codziennie na YouTube'a bitów. Potem wziął się za rap i w ciągu paru lat dostał wyrazy uznania od takich tuzów jak Tyler, The Creator czy PnB Rock.

Ze zdolnym, charyzmatycznym i dysponującym sporym poczuciem humoru raperem i producentem pogadaliśmy po jego koncercie na tegorocznym CLOUT Festivalu. Eem opowiedział nam m.in. o tym, co zaczerpnął od Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego; zdradził, co powiedziałby swojemu idolowi Tylerowi, The Creatorowi; powspominał skromne początki i robienie bitów w czasach, gdy był zbyt spłukany, by obchodzić Święta Bożego Narodzenia; a także opisał swoją więź ze $NOT'em i wyjaśnił ideę stojącą za okładkami nowej EPki "Still Pretty".

wydarzenie
dodano: 2023-07-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami kolejny, dwudziesty już Open'er. Tym razem w Gdyni bawiło się wg informacji organizatorów 110 000 ludzi, co jest liczbą niższą niż przed rokiem, ale i tak robiącą wrażenie. W wielu miejscach możecie przeczytać o pomarańczowym niebie w piątkowy wieczór czy wydarzeniach w fotobudce... U nas dla odmiany będzie trochę o muzyce i na dokładkę sporo zdjęć z koncertów. Co zapamiętamy z festiwalu pod kątem samych artystów i występów?

dodano: 2023-06-04 00:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Powoli dobiega końca wyczekiwanie na rozpoczęcie jubileuszowej 25 edycji splash! festival w Ferropolis i będziemy mogli wszyscy wziąć udział w stworzeniu najlepszego splasha! w historii. Opublikowany został running order wykonawców, więc w końcu dowiemy się w jakie dni i o jakich godzinach zagrają m.in. Kendrick Lamar, Denzel Curry, NLE Choppa, YEAT czy Ufo 361. Oprócz tego ekipa splash! przygotowała kolejną urodzinową niespodziankę w postaci aktualizacji lineupu, który wzbogacił się o kilkanaście naprawdę wartościowych actów!

dodano: 2023-02-08 17:01 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenia splash! Festivalu 2023.

W końcu nadeszła pora na ogłoszenie pierwszej odsłony line upu jubileuszowej edycji splash! Festivalu. 45 (!) wykonawców - to największe ogłoszenia w historii splasha! Najważniejszy raper naszych czasów, G.O.A.T, żywa legenda. Po przeżyciu jego legendarnego show w Berlinie w zeszłym roku nie mieliśmy ani chwili zwątpienia, aby zaprosić tego 17krotnego zwycięzcę nagrody Grammy z powrotem do Niemiec. Dziesięć lat po pierwszym występie na splashu! napisze historię w Ferropolis ponownie.

dodano: 2022-12-08 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Alter Art systematycznie ujawnia artystów, jakich zobaczymy w przyszłorocznej edycji Open'er Festivalu. W czwartek podano, że kolejnymi gwiazdami wydarzenia będą Lil Nas X i Kendrick Lamar! Pierwszy wystapi na głównej scenie 28 czerwca, drugiego zobaczymy na Orange Main Stage 1 lipca.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-14 10:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Kendrick Lamar udzielił ostatnio wywiadu dla W Magazine, w którym powiedział kilka ciekawych słów na temat swojej nowej płyty.

Strony