Action Bronson

Action Bronson

kategorie:
dodano: 2024-07-13 00:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Action Bronsona.

Tracklista:

01. Splash (Provocativ) feat. Julian Love & Yung Mehico
02. Sega
03. Nourish a Thug
04. Hideo Nomo feat. Julian Love
05. Salvaje
06. Hogan feat. Meyhem Lauren
07. Citrus Wahoo feat. Meyhem Lauren
08. Kompressor feat. Larry June
09. NBA Leather on NBC feat. The Alchemist
10. Shadow Realm
11. Doctor

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-25 09:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Ubiegłej nocy Action Bronson, gwiazda hip hopu i telewizji kulinarnej zadebiutował w nowej roli. Raper wystąpił na gali Wrestling jako zawodnik! Action Bronson podpisał kontrakt no bump z AEW (All Elite Wrestling) i tym samym zadebiutował w pro wrestlingu na Rampage, w ramach Grand Slam w nowojorskim Arthur Ashe Stadium. 

dodano: 2022-04-30 18:57 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, a zatem tradycyjnie czas na podsumowanie najważniejszych amerykańskich premier minionych siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-30 17:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album od Actiona.

Tracklista:

01. Hound Dog
02. Tongpo feat. Conway the Machine
03. Estaciones
04. Jaws
05. Subzero
06. Turkish feat. Meyhem Lauren
07. Jaguar
08. Zambezi feat. Roc Marciano
09. Ninety One
10. Storm Of The Century feat. Yung Mehico

kategorie:
dodano: 2018-11-08 01:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowsze wydawnictwo Bronsona, follow-up do ubiegłorocznego "Blue Chips 7000".

wydarzenie
dodano: 2017-12-26 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
splash! Festival scena noca

Rok zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że do kolejnej edycji Waszego ulubionego festivalu coraz bliżej. Najwyższa pora ujawnić kolejny line up update. Dlatego usiądźcie spokojnie, trzymajcie się mocno i sprawdźcie kolejnych artystów, którzy wystąpią na splashu! Gwarantujemy, będzie super!

kategorie:
dodano: 2017-10-02 12:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mający korzenie albańsko-żydowskie amerykański raper Action Bronson, a naprawdę Arian Asllani, prezentuje trzecie samodzielne solowe dzieło. Twórca przygotował 13 premierowych kompozycji, w których gościnnie pojawiają się Rick Ross, Meyhem Lauren, Big Body Bes. Płyta jest następczynią "Mr. Wonderful" z 2015 roku, która dotarła do siódmego miejsca listy "Billboardu".

wydarzenie
dodano: 2016-07-28 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

19. splash!: Było przepięknie!

Godnie uczciliśmy najpiękniejszy weekend roku, wszyscy wrócili cali i zdrowi do domów - podsumowanie czas zacząć: Było przepięknie. Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że sprawiliście, że 19. edycja splasha! będzie nie do zapomnienia!

dodano: 2016-03-19 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Powoli staje się to piękną tradycją: po raz piąty z rzędu mamy przyjemność ogłosić wyprzedanie splasha! długo przed rozpoczęciem letniego święta hiphopu. Nawet pomimo tego, że na dworze panuje pogoda ekstremalnie niesprzyjająca noclegom w namiocie, a przed nami jeszcze parę ogłoszeń nowych wykonawców w line upie. Wyprzedani cztery miesiące przed startem - jesteście najlepsi! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy z wami i wieloma ekscytującymi artystami podczas weekendu 8-10 lipca w Ferropolis - słońce też już zamówiliśmy.

Przy tej okazji zebraliśmy parę ważnych informacji:

wydarzenie
dodano: 2015-12-19 19:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Czekaliście wystarczająco długo na pierwszy update - dlatego bez zbędnego wstępu, pseudonimy artystów mówią same za siebie. Tych wykonawców zobaczycie latem podczas 19. edycji splash! Festivalu.

Wiz Khalifa

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-08-01 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

I oto jest. Sprawca mego upodlenia, obiekt mojej zemsty, jakby to ujął Siara. Action Bronson, człek, raper i kucharz extraordinaire - a także gość, którego obwiniam o monstrualny psychiczny blok na słuchanie czegokolwiek, jaki dręczył mnie przez bite dwa miesiące. Ba, nie zdziwiłbym się, gdyby to Ekszyn i jego solowy debiut "Mr. Wonderful" byli też w jakiś sposób odpowiedzialny za wszystkie problemy z popkillerowymi serwerami, przez które szlag trafił plan regularnego umieszczania recenzji (za co bardzo przepraszamy, Czytelnicy...) To wszystko wina Bronsona!

Ok, kpię sobie tylko. Faktem jednak jest, że "Mr. Wonderful" to album, z którym mam niezły zgrzyt - i który niestety uważam za duże rozczarowanie. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-21 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Czy tego Action Bronson chciał czy nie, wchodząc w hip-hopowy mainstream porównań z Ghostfacem Killah ustrzec się nie mógł. Ciekawa barwa głosu łudząco przypominająca tą, którą posiada legendarny członek Wu-Tang Clanu to obok błyskotliwych tekstów największy atut Bronsolino. Raperzy wydawali się być w pokojowych stosunkach, mają nawet wspólny utwór "Meteor Hammer". Wygląda na to, że teraz sytuacja się troche zmieniła. Znany z niewyparzonego języka Bronson wystosował kilka komentarzy w stronę Ghostface'a i lawina ruszyła...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-10 12:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Znamy pierwszy singiel z nadchodzącego albumu producenckiego Lucky 7 od Statik Selektah! Numer zatytułowany jest "Beautiful Life", a gościnnie za mikrofonem pojawiają się Action Bronson i Joey Bada$$.

dodano: 2015-04-14 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 4)

Najnowsze dziecko firmy Rockstar Games, GTA V ukazało się na rynku już ponad półtora roku temu, dziś jednak gra debiutuje na komputerach stacjonarnych. Jednym z „dodatków” umieszczonych przez Rockstar w wersji pecetowej jest nowa stacja radiowa puszczająca czternaście niepublikowanych wcześniej nagrań wyprodukowanych przez duet Gangrene czyli Alchemista i Oh No. Na bitach kalifornijskich beatmakerów swoje zwrotki nawinęli zarówno starzy wyjadacze pokroju E-40, Kokane’a czy MC Eihta, jak i topowi raperzy młodego pokolenia – m.in. Ab-Soul, Earl Sweatshirt, Danny Brown, Action Bronson i Curren$y. Składanka „Welcome To Los Santos” będzie dostępna również w postaci nośnika fizycznego – premiera już 21 kwietnia nakładem Mass Appeal Records. Odsłuch w rozwinięciu newsa.

Strony