the Creator

the Creator

video
dodano: 2021-06-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy teaser, który ukazał się dwa dni temu wskazywał, że Tyler utrzyma soulowy, eksperymentalny klimat z "IGORA", a tymczasem artysta wraca w nowym singlu do rapowanej formy. Wczoraj otrzymaliśmy nowy singiel rapera, "LUMBERJACK".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-14 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 7)

Czy Tyler, The Creator na nowej płycie wychodzi z cienia i ujawnia się jako homo- lub biseksualista? To pytanie pojawiało się ostatnio w artykułach pochodzących z muzycznych serwisów naprawdę często. Wszystko przez dwa głośne wersy, które Tyler zarapował na niewydanym jeszcze "Fuck Scum Flower Boy" - albumie, który ukaże się 21 lipca, a który wyciekł do sieci dwa tygodnie przed premierą.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-08 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Tydzień temu informowaliśmy o nowych utworach Tylera, a tymczasem szalony reprezentant Odd Future ujawnił więcej informacji na temat nadchodzącej płyty. Wydawnictwo "Scum Fuck Flower Boy" pojawi się na rynku 21 lipca. Tracklista materiału składa się z 14 utworów - jedynymi znanymi gośćmi są obecnie A$AP Rocky oraz Frank Ocean, który ma pojawić się w dwóch numerach. Na podstawie informacji o krążku z iTunes mówi się, że oprócz tej dwójki swoje featy zapewnili także Lil Wayne, Estelle czy grający alternatywę zespół Can. Album będzie następcą "Cherry Bomb" z 2015 roku.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-26 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 33)
Paradoks - twierdzenie logiczne, którego przeanalizowanie udowadnia jednocześnie dwie sprzeczne tezy. Paradoks to również główna składowa jednego z ciekawszych i najbardziej charakterystycznych krążków w tym roku.

Przed Wami chodzący paradoks Tyler The Creator i jego Goblin.