Tyler, The Creator i jego kontrowersyjny "coming-out"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-14 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 7)

Czy Tyler, The Creator na nowej płycie wychodzi z cienia i ujawnia się jako homo- lub biseksualista? To pytanie pojawiało się ostatnio w artykułach pochodzących z muzycznych serwisów naprawdę często. Wszystko przez dwa głośne wersy, które Tyler zarapował na niewydanym jeszcze "Fuck Scum Flower Boy" - albumie, który ukaże się 21 lipca, a który wyciekł do sieci dwa tygodnie przed premierą.

"Next line will have them like, ‘woah’ / I been kissing white boys since 2004" - to dokładnie przez te linijki z utworu "I Ain't Got Time" powrócił temat orientacji seksualnej rapera. Reprezentant Odd Future od zawsze był jednak na tyle niejednoznaczną postacią, że takie wersy z jego strony mogą być zarówno szczerą prawdą, jak i próbą strollowania świata.

Warto przypomnieć tweet Tylera z 2015 roku, w którym żartuje o swoim rzekomym coming-oucie przegapionym przez środowisko rapowe:

 

Dodatkowo całą sprawę komplikują wcześniejsze oskarżenia o homofobię pod adresem Tylera. Australijscy aktywiści wytknęli mu nienawiść do osób homoseksualnych w 2015 roku, przez co raper musiał odwołać swoją trasę po całej Australii. W odpowiedzi na ich działania wrzucił jednak do sieci numer "Fuck it". Rapuje w nim: "How can I be misogynist / Love titties and ass / How can I be homophobic / When my boyfriend’s a fag?". W ostatnim wersie Tyler ma na myśli oczywiście kolegę z Odd Future, czyli wokalistę Franka Oceana (Ocean wykonał coming-out w 2012 roku).

Niezależnie od tego, czy coming-out Tylera to sprawa, którą należy potraktować poważnie, czy też kolejny z szalonych odlotów 26-latka, jedno jest pewne - temu artyście nie można zarzucić zanudzania swoich fanów.

 

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
tyler props, polaczki jarają sie malik montana i peja XD
Komsi
To tak jakby po przesłuchaniu Goblina twierdzić że Tyler to psychol i seryjny morderca xD
zekij
Nic mnie tak nie interesuje jak orientacja seksualna raperów... ja pierdole, ale czasy...
ŻABSON TO WACK
bardziej niż orientacja Tylera zastanawia mnie to czym kierował się Mateusz "Rondel" Natali wybierając żapsa i wack toja do młodych wilków
Mateusz Natalia
Posmarowali mi nieźle
Krindklawpdt
Co posmarowali? :D Pytam bo mnie to interesuje hehehe :D
mason
RONDEL haha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>