Stalley

Stalley

dodano: 2021-11-20 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Weekend rozpoczynamy przeglądem najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-01 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Stalley i Apollo Brown na scenie obecni są od lat. Pierwszy swego czasu podpisał kontrakt z Maybach Music Group, by w końcu wylądować w podziemiu. Drugi sukcesywnie dostarcza produkcje, np. wypuszczając projekty w kooperacji z różnymi raperami, chociażby z Guilty Simpsonem czy Ras Kassem. Teraz panowie postanowili połączyć siły i zapowiadają wspólną płytę pod tytułem "Blacklight".

kategorie:
dodano: 2021-10-28 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta Stalley'a i Apollo Browna.

Tracklista:

01. Hidden
02. Blacklight
03. Love Me, Love Me Not (feat. Skyzoo)
04. No Monsters
05. We Outside
06. Humble Wins
07. Breathe
08. Lost Angels
09. Catch Up
10. Bobby Bonilla (feat. Joell Ortiz)
11. The Realest
12. Broad Spectrum
13. Stay Low
14. What The Hook Gon Be
15. Omari's Lament (feat. Omari Hardwick)

kategorie:
dodano: 2020-01-18 12:41 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy materiał byłego członka Maybach Music Group, który po odejściu z wytwórni nadal pozostał wierny swojemu klasycznemu stylowi.

 

 

 

Tracklista:

  1. Head Trip
  2. All So New
  3. Don’t Get Involved
  4. Bad Ass Kidz
  5. Innermission
  6. A Main
  7. Hold It Up
  8. Peppermints and Water ft. Kenneth Whalum
  9. Reflection (Outro)
Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-20 01:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“With that project, and breaking it up into a three-part series, for me, it was like an evolution of me as an artist. I’ve been in the industry, I was signed to a major label, I was with MMG. There was a lot of things I was going through and battling with, especially after leaving. You hear so many people’s opinions and them telling you what decisions you should be making, what music you should make, what producers you should work with, what features you should have and all those things. Human was something I knew would be a good follow-up to the three-part series, because that series was me telling the story. It’s really me amplifying that whole thing”

 - mówi Stalley o swoim najnowszym materiale.

Tagi:
dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

kategorie:
dodano: 2017-12-03 15:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Stalley odchodzi z szeregów MMG, nie zwalnia jednak muzycznego tempa - "Tell the Truth: Shame the Devil" to dla niego nowe otwarcie i start niezależnej drogi.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-03 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Od premiery oficjalnego legalnego debiutu Stalleya w MMG "Ohio" minęły prawie trzy lata, w ciągu których MC jednak nie próżnował, wydając dwa mixtape'y (które, pewnie jak i wielu słuchaczom w Polsce, nam niestety umknęły) - "The Laughing Introvert" w 2015 r. i "Saving Yusuf" w początku 2016 roku.

Teraz 34-letni MC z Massillon w Ohio powraca jednak z drugim oficjalnym albumem, zapowiedzianym na 28 lipca "New Wave" (nie mylić z ostatnim projektem Bone Thugs). W rozwinięciu znajdziecie pierwszy singiel "Madden 96" oraz tracklistę krążka.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-07-03 12:09 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Drugi oficjalny album rapera z Ohio, powiązanego z Maybach Music Group.

1. Straight To You
2. Absence
3. New Wave
4. Madden 96
5. Kevin Hart
6. My Purpose
7. Let’s talk About It
8. Soul Searching
9. Old School Game
10. Sativa Break
11. Stock Tip
12. Feed The Streets
13. What I Like
14. The Journey

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-07-30 18:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"The Land" to film opowiadający o grupce nastolatków z Cleveland, którzy goniąc za swymi marzeniami starają się zostać profesjonalnymi skaterami. Producentami obrazu są Nas i MGK (Kells gra też jedną z ról), a obsada ścieżki dźwiękowej towarzyszącej dramatowi nie ustępuje tej z "Legionu Samobójców". Wśród artystów tworzących soundtrack znajdują się właśnie Nas, Machine Gun Kelly, Pusha T, Kanye West czy Erykah Badu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-11 21:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 8)

Podczas tegorocznego festiwalu Red Bull Music Academy Weekender w Warszawie doszło do wielu ciekawych spotkań, ale jedno z nich miało wyjątkowy efekt: wspólny utwór Weny i Stalley'a, zatytułowany „Co teraz”.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-04-19 23:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Bez wątpienia, najważniejszym muzycznym wydarzeniem ostatnich dni była zorganizowana w sercu Warszawy Muzyczna Akademia Red Bulla... Rok temu, gdy ominęła mnie poprzednia edycja tej imprezy - kiedy to w Warszawie gościli Dam-Funk, sympatyczni Szwedzi z Looptroop Rockers czy szalony Danny Brown - obiecałem sobie, że choćby nie wiem co - choćbym miał rzucać pracę w stylu Scarface'a z filmu "Żółtodzioby" - na kolejnej edycji już będę. Na szczęście obyło się bez tak drastycznych scen, udało mi się dopiąć swego - wprawdzie nie w stu procentach, albowiem w sobotę musiałem już zmykać - i w piątek wieczór znalazłem się w stolicy. Oto, co tam zobaczyłem i usłyszałem...

wydarzenie
dodano: 2015-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po udanym ubiegłorocznym debiucie Red Bull Music Academy Weekender powraca do Warszawy! Miejski festiwal, który do tej pory odwiedził również Madryt, Sztokholm, Tokio, Belfast i Wiedeń prezentuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W centrum stolicy w ciągu 3 dni na 5 scenach zjawi się ponad 30 artystów w unikalnych kooperacjach, na niezwykłych koncertach i w porywających setach oraz live-actach. Coś dla siebie znajdą też fani rapu - usłyszymy premierowo nowy projekt Alkopoligamii pt "Albo Inaczej", duet HV/Noon wraz z gośćmi, W.E.N.Ę. z Electro-Acoustic Beat Sessions czy reprezentanta MMG Stalleya!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-03-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę w Katowicach wystąpił reprezentant Maybach Music Group, Stalley, supportowany przez Kaliego z Ganja Mafią, Sariusa, Kamela, Ri$$y Dawga oraz Kida z Tyminem i tercet Steciu/Van/Varitas. Sprawdźcie fotorelację z tej imprezy!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Ot tak, Video
dodano: 2015-03-06 17:53 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Stalley. Zaraz, kto? To ten gość z okazałą brodą to nie jest Freeway? Mówisz, że też rapuje, i wychodzi mu to nieźle... No skoro już tak zachwalasz, to sprawdzę.... O, zaraz, tu coś jest. No OK, beat jest spoko, zaraz wejdzie ten Twój idol...Wiesz co? To brzmi naprawdę dobrze!

Tak w skrócie opisałbym swoje początki poznawania twórczości reprezentującego z dumą Massillon w stanie Ohio, jak i drużynę Maybach Music Group Stalleya, który w ten weekend zagra w Katowicach i Gdańsku. Przyznam szczerze na samym początku - jestem gościem, którego zupełnie nie jara oeuvre wodza MMG, Ricka Rossa, z tego też powodu niestety kompletnie ignorowałem wszystko, co wychodziło ze stajni Maybacha - czy to składanki "Self Made", czy albumy tak dobrych przecież graczy jak Wale czy Stalley właśnie. Dopiero zachęta od znajomego skłoniła mnie do sprawdzenia, co też do powiedzenia na majku ma ten sympatyczny brodacz. 

Strony