Mello Music Group

Mello Music Group

kategorie:
dodano: 2023-08-26 13:33 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa kompilacja Mello Music Group.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-01 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Stalley i Apollo Brown na scenie obecni są od lat. Pierwszy swego czasu podpisał kontrakt z Maybach Music Group, by w końcu wylądować w podziemiu. Drugi sukcesywnie dostarcza produkcje, np. wypuszczając projekty w kooperacji z różnymi raperami, chociażby z Guilty Simpsonem czy Ras Kassem. Teraz panowie postanowili połączyć siły i zapowiadają wspólną płytę pod tytułem "Blacklight".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-10-14 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Joell Ortiz niby jest, a jakby go nie było. Nowojorczyk prowadzi aktywnie karierę solową, w zeszłym roku zaliczył zwrotkę np. na "Music To Be Murdered By" Eminema czy na "Genius Of Rap" Kool G Rapa, ale ma się wrażenie, że stoi gdzieś z boku sceny i po prostu robi swoje. Teraz będzie miał szansę przypomnieć o sobie nieco konkretniej, bo zbliża się premiera jego nowego krążka.

kategorie:
dodano: 2017-12-31 16:06 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Jeśli Anthony Fantono wystawia rapowej płycie mocne 8 to znaczy, że są powody do sprawdzenia tej płyty. Chociaż dziś świadomy, abstrakcyjny Rap nie znajduje wileu zwolenników i Open Mike Eagle nie zaznaczył się do tej pory w jakiś szczególny sposób na scenie, zdecydowanie dostarcza swoim alternatywnym podejściem do muzyki świerze spojrzenie.

video
dodano: 2016-05-14 15:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

"Hella Personal Film Festival" to efekt współpracy pochodzącego z Chicago rapera Open Mike Eagle oraz brytyjskiego producenta Paula White'a. Album ten ujrzał światło dzienne 25 marca nakładem Mello Music Group. Bez wątpienia jednym z jego namocniejszych punktów jest utwór "Admitting The Endorphin Addiction", do którego właśnie otrzymaliśmy klip. Jeśli lubicie inteligentny, alternatywny rap spod szyldu Hellfyre Club oraz produkcję opartą na samplach z soulu z lat 70. i 80., to polecam Wam zapoznać się z tą pozycją.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-31 14:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 2)

Dopiero co pisaliśmy o hurtowym wręcz sposobie wypuszczania muzyki przez label Mello Music Group, a już dziś mamy dla Was koleją znakomitą wiadomość. Nakładem wytwórni z Arizony wydany zostanie autorski projekt legendarnego nowojorskiego producenta Pete Rocka, „Petestrumentals 2”. Na sequel przyszło nam czekać aż czternaście lat, nasza cierpliwość zostanie jednak nagrodzona już 23 czerwca. Do tego czasu musimy zadowolić się numerem „One, Two, a Few More” nagranym w 1995 roku i właśnie teraz wyciągniętym z szuflady Soul Brothera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-25 15:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzała "Persona" - album sygnowany przez Mello Music Group. Na tę kompilację złozyli się zarówno aktywni reprezentaci tego label'u jak i goście będący w jego szerokich kręgach znajomości.

W efekcie mamy aż 16 numerów z czystą dawką rapu w jego klasycznym wydaniu. Na mic'u? Oddisee, Phonte, yU, Nottz, Apollo Brown, Ras Kass, Rapper Big Pooh, Oh No, Kool Keith, Masta Ace... to tylko część z udzielających się w projekcie raperów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-24 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Częstotliwość z jaką wytwórnia Mello Music Group wydaje nową muzykę jest w ostatnim czasie naprawdę godna podziwu. Po udanych projektach m.in. Ras Kassa, Diamond District i Kenna Starra przyszedł czas na kolejną porcję wyśmienitej muzyki. Zwerbowany przez label członek słynnej grupy Little Brother, Rapper Big Pooh wypuścił właśnie swoją EPkę „Words Paint Pictures”, wyprodukowaną w całości przez naczelnego producenta Mello, Apollo Browna. Gościnnie udzielili się m.in. Ras Kass, Erik "Blakk Soul" Keith i L’Orange, który dorzucił swój remix. Przekonajcie się zatem jak wyglądają obrazy, które Big Pooh namalował swoimi słowami.

video
dodano: 2013-05-17 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Trek Life - Just The Music

Niedawny krążek "Hometown Foreigner" Trek Life'a zszokował mnie dość mocno. Spodziewałem się solidnej pozycji, a w efekcie miałem przyjemność przesłuchać album bujający karkiem jak mało który. W sumie, nie ma co się dziwić- w końcu jest on reprezentantem Mello Music Group, a Ci ostatnimi czasy nie zawodzą. Sprawdźcie klip nakręcony do numeru "Just the Music", do którego to bit wyprodukował Duke Westlake.

dodano: 2011-10-13 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Pochodzący z Filadelfii członek rosnącego w siłę ostatnimi laty labelu Mello Music Group Has-Lo już w połowie listopada wyda swój kolejny longplay o nazwie "Conversation B". Będzie to odświeżona wersja marcowego "In Case I Don't Make It", które zebrało bardzo dobre opinie i dało członkowi Mello Music spory rozgłos.

Tracklista oraz trailer dostępne są po rozwinięciu newsa.