Trek Life

Trek Life

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-10-01 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Co jest lepszego od zupełnie nowego wydawnictwa jednego z Twoich ulubionych artystów? Jedynie dwa zupełnie nowe wydawnictwa jednego z Twoich ulubionych artystów.

Wyznając tę zasadę i zarazem podkreślając wszechstronne talenty producencko-kompozytorsko-rapowe Oddisee wypuścił właśnie składający się z 12 utworów instrumentalny album "The Beauty In All", oraz dostępny narazie tylko w wersji digital mixtape "Tangible Dream", zawierający 13 nowych kawałków, w których gościnnie pojawiają się m.in. Trek Life, Toine z DTMD oraz Uptown X.O. i yU z Diamond District. Odsłuch obu projektów w całości w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-05-17 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Trek Life - Just The Music

Niedawny krążek "Hometown Foreigner" Trek Life'a zszokował mnie dość mocno. Spodziewałem się solidnej pozycji, a w efekcie miałem przyjemność przesłuchać album bujający karkiem jak mało który. W sumie, nie ma co się dziwić- w końcu jest on reprezentantem Mello Music Group, a Ci ostatnimi czasy nie zawodzą. Sprawdźcie klip nakręcony do numeru "Just the Music", do którego to bit wyprodukował Duke Westlake.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-16 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Mający na koncie wyprodukowany w całości przez Oddisee album "Everything Changed Nothing" z 2010 roku kalifornijski MC Trek Life uderza z najnowszym LP "Hometown Foreigner".

Tym razem za warstwę muzyczną odpowiada młody producent Duke Westlake, a gościnnie za mikrofonem rapera wsparli m.in. Oddisee, yU, Bishop Lamont, Hezekiah i Hardwerk.

recenzja
kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, Recenzje, Soul
dodano: 2011-02-17 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
Oddisee to człowiek pracujący dość niezależnym trybem i choć swoją promocję ogarnia mądrze, dostosowując do muzyki, to zawsze ma się wrażenie, że część jego fantastycznej muzyki umyka nam gdzieś na projektach lepszych i gorszych raperów z jego ekipy. Producent z Waszyngtonu wyszedł z inicjatywą zebrania swoich najlepszych produkcji z roku 2010 na jednej kompilacji, którą zatytułował "A Year In: Compilation", którą możecie pobrać za darmo.

Znajdziecie tutaj zarówno numery samego Oddisee, Diamond District, X.O. i yU czyli jego kompanów z zespołu, młodego TiRona, Muneshine'a z Wax Reform czy Trek Life'a. Jeśli jesteście wygłodniali porcji najsoczystszych break'ów jakie słyszeliście od dłuższego czasu, ta płyta może ukraść wam tygodnie.