Gift Of Gab

Gift Of Gab

kategorie:
dodano: 2018-08-25 01:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

25 solowy album 50-letniego E-40'ego - nadal w gazie i nadal nie do zatrzymania.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-02 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Co się stanie, kiedy w jednym numerze siły połączą posiadacz jednego z najlepszych flow z Zachodniego Wybrzeża i głos ekipy Blackalicious Gift of Gab, nieprzewidywalny i niepodrabialny R.A. The Rugged Man oraz fenomenalny młodziak ze świetlaną przyszłością A-F-R-O?

Otóż Panie i Panowie, istne mistrzostwo w kwestii technicznego, gęstego nawijania i numer przypominający o tym, co oznacza  termin MC. UWAGA: może powodować opadanie szczęki i łapanie się za głowę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-08-08 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, lecz z zasłużonego wypoczynku nie skorzystali jednak reprezentanci amerykańskiego podziemia. Na albumie producenta z Fresno, Markisa Precise pojawiła się bowiem plejada wescoastowych graczy pokroju Fashawna, Ras Kassa czy Gift Of Gaba. Jeśli nie jaracie się Westem - nic straconego. Swoją skromną delegację wysłały również inne regiony USA – na potrzeby nagrania swoje trzy grosze dorzucili m.in. dobrze znani słuchaczom Oddisee czy Elzhi. Kaseta z napisem „The Feeling Of Flying” czeka na odsłuch!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-30 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeden z najwybitniejszych tekściarzy hip-hopowych, jakich zrodziło Zachodnie Wybrzeże USA - Gift of Gab, oraz jego wieloletni kompan, producent/DJ Chief Xcel, znani razem jako Blackalicious, wracają z nowym albumem!

Pierwszy od 10 lat wspólny krążek duetu, mającego na koncie trzy płyty - "NIA" (1999) "Blazing Arrow" (2002) i "The Craft" (2005), będzie nazywał się "Imani Vol. 1" i ujrzy światło dzienne już tego lata, a dokładnie 14 sierpnia. Narazie możecie sprawdzić pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo - potwierdzający wysoką formę track "On Fire Tonight", z gościnnym udziałem soulowego duetu Myron & E. Jest ogień!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-25 15:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzała "Persona" - album sygnowany przez Mello Music Group. Na tę kompilację złozyli się zarówno aktywni reprezentaci tego label'u jak i goście będący w jego szerokich kręgach znajomości.

W efekcie mamy aż 16 numerów z czystą dawką rapu w jego klasycznym wydaniu. Na mic'u? Oddisee, Phonte, yU, Nottz, Apollo Brown, Ras Kass, Rapper Big Pooh, Oh No, Kool Keith, Masta Ace... to tylko część z udzielających się w projekcie raperów.

dodano: 2012-09-27 21:19 przez: Damian Noga (komentarze: 30)

Musze przyznać, że Tytus się postarał. Gift of Gab na płycie Medium? Wow! Sam kawałek nie potwierdza faktu, że Medium trzyma poziom, on pokazuje, że jest o poziom wyżej. Ciekawy pomysł na teledysk i Tomasz Knapik to wszystko czego mi potrzeba.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Był czas gdy na trueschoolowych forach Gab zgodnie typowany był na najlepszego MC świata. Produkcje Blackalicious konsekwentnie przewijały się za to w podsumowaniach dekady, które czytaliście u nas rok temu.

Dziś hype wokół - znanego z maszynowego flow i gęstych technicznych zawiłości, dodatkowo bogatych w zaangażowane treści - Gift Of Gaba wyraźnie zmalał. Ale i tak pewnie sporo osób ucieszy się, że w marcu dostaną jego nowy album.