Common, AZ, Gift of Gab - 3 premiery dla fanów klasyki!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-09-10 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dzisiejszy piątek obfituje w premiery dla fanów klasycznego rapu zza Oceanu. Otrzymaliśmy aż 3 nowe krążki - pośmiertny album Gift Of Gaba, zapowiadane od 12 lat "Doe Or Die II" AZ i sequel "A Beautiful Revolution" od Commona."Finding Inspiration Somehow" to pośmiertny album członka Blackalicious, który powstał jeszcze przed śmiercią artysty oraz przed rozpoczęciem pandemii.

AZ natomiast dostarczył fanom sequel klasycznego "Doe Or Die". Na płycie znajdziemy takich gości jak Lil Wayne, Rick Ross czy Conway The Machine, a swoje podkłady na projekt dostarczyli m.in. The Alchemist, Pete Rock czy Bink!.

Common za to zaserwował słuchaczom sequel "A Beautiful Revolution", na którym tak jak w przypadku pierwszej części znaczącą rolę odgrywa wokalistka PJ. Płyta to klasyczne, organiczne brzmienie okraszone pozytywnym przekazem.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

s.
Nooo i to są rapowe informacje :)
90'S
Podbijamy to są naprawdę informacje rapowe, ale przechodząc do tematu tych trzech krążków płytowych pierwszy krążek który przesłuchał dwa razy to A Beautiful Revolution Pt.1 i jego sequel A Beautiful Revolution Pt.2 Commona. Mogę tylko napisać jedynie obydwa albumy są ZAJEBISTE, za produkcję na tych dwóch albumach oczywiście Karriem Riggins ogólnie to mi osobiście wszystkie albumy Commona podobają się a jest ich naprawdę trochę nie licząc bootlegów mixtapów live i collabo. Drugi krążek Az Doe Or Die II ale zacznę może od pierwszego krążka Az Doe or Die z 1995(biję się w pierś) że dopiero teraz sprawdzam dwukrotnie ten album, nigdy go w całości nie przesłuchał ale znałem z tego albumu kilka dobrych hitów np.Sugar Hill, Mo Money, Mo Murder, Mo Homicide, produkcja na dobrym poziomie zawsze uważałem AZ za dobrego rapera szkoda tylko że jego popularność nie przyniosła tyle blasku co popularność np. Nasa,ale wracając do krążka Doe Or Die II też jest zajebiście produkcja stoi na dobrym poziomie goście też dobrze dobrani no może poza T Pain (wyjątek), nie że go nie trawię nie za bardzo lubię autotune sorry ale z tego co się dowiedziałem AZ nagrał w 2010 album o tytule Doe or Die: 15th Anniversary którego jeszcze nie przesłuchał ale odrobię to w najbliższym czasie. No i ostatni album Gift Of Gaba z Blackalicious Finding Inspiration Somehow też mnie nie zawiódł krążek na bardzo dobrym poziomie szkoda że go już nie ma wśród żywych (RIP) a ogólnie kończąc temat Common, AZ i Gift Of Gab są u mnie w pierwszej 10 jeżeli chodzi o raperów a jest ich naprawdę trochę.
Miami stick drill
AZ kozak w ch, jeszcze Lil Wayne, The Alchemist i Pete Rock na albumie to trzeba sprawdzić koniecznie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>