Album Roku USA - zagłosuj (Popkillery 2022)

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Popkillery
dodano: 2022-03-22 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Pora na ostatnią zagraniczną kategorię - czyli oczywiście Album Roku USA. Kto dostarczył nam w 2021 roku najmocniejszy materiał?

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na czwartej oficjalnej gali, która już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV). Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w tym tygodniu.

N do T
Dlaczego nie ma Yelawolf - Mud Mouth ??
Konkolowio
Nie ma sporo zaje*istych albumów np.: GRIP - I Died For This, Flee Lord & DJ Muggs - Rammellzee, Juicy J - The Hustle Still Continues czy Yelawolf & DJ Paul - Slumafia - wiem, że to mixtape, ale na liście jest chociażby mixtape od NF'a
Anonimus
A gdzie Locksmith z The Lock Sessions Vol 2?
Anonimus
Tylko dobrego gówna wyszło w 2021 roku w Stanach, że głowa mała. Dawno nie było takiego urodzaju, to chyba przez Covida wszyscy pozamykali się w studiach nagraniowych. A ignoranci dalej będą pier*olić, że rap się skończył, że to nie lata 90 itd. Najwięcej tak gadają ci co nawet nie chce im się kliknąć myszką i coś wpisać w google

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>