Gift of Gab, R.A. The Rugged Man & A-F-R-O "Freedom Form Flowing", czyli szkoła wyższa rapowania!

Co się stanie, kiedy w jednym numerze siły połączą posiadacz jednego z najlepszych flow z Zachodniego Wybrzeża i głos ekipy Blackalicious Gift of Gab, nieprzewidywalny i niepodrabialny R.A. The Rugged Man oraz fenomenalny młodziak ze świetlaną przyszłością A-F-R-O?

Otóż Panie i Panowie, istne mistrzostwo w kwestii technicznego, gęstego nawijania i numer przypominający o tym, co oznacza  termin MC. UWAGA: może powodować opadanie szczęki i łapanie się za głowę.

"Freedom Form Flowing" promuje tegoroczną EPkę Gift of Gaba "Rejoice! Rappers Are Rapping Again!", dostępną wyłącznie na stronie Patreon wszystkim tym, którzy zdecydują się wesprzeć artystę w ramach miesięcznej subskrypcji, zaczynającej się od kwoty 1 dolara. Wszyscy "patroni" Gaba dostaną nie tylko wspomnianą EPkę w mp3, ale również nadchodzące ekskluzywne materiały i muzykę puszczaną w oczekiwaniu na nadchodzący solowy album.

My zachęcamy do wsparcia inicjatywy i życzymy zdrowia Gift of Gabowi, który w osobistym liście na stronie przyznał, że od lat zmaga się z niewydolnością nerek, 5 lat temu przeszedł nawet związaną z tym operację, a jego dawną codzienność i trasy koncertowe zastąpiły rehabilitacja, dializy i oczekiwanie na transplant... Również dlatego tak ważne jest wsparcie. Get well Gab!

PS. Wiemy, że klip ukazał się w pierwszej połowie września, jednak umknął nam w natłoku wydarzeń - możemy się założyć, że podobnie sporej części z Was, a wstyd byłoby pominąć taką perełkę!

Przypominamy też przy okazji nasz videowywiad z A-F-R-O przeprowadzony w zeszłym roku w Warszawie.

A także kempowy wywiad z R.A.:

papilot
ten kawalek ma juz miesiac kurwy, popkiller sto lat za murzynami do chuja
Komsi
Spoko, ważne że o każdym pierdnięciu jakiegoś łaka z polszy masz info od razu
shaolin masta
dokładnie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>