Zumbi

Zumbi

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-14 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Nie wiem, jak Wy, ale dla mnie najgorętszą rapową premierą 2014 roku będzie bezapelacyjnie "Strange Journey Volume Three" - trzecia odsłona świetnej sagi trzech wymiataczy z Południa. Poprzednie woluminy "Strange Journey" po brzegi były wypełnione kozackimi trackami (jak zawsze z fenomenalną produkcją courtesy of Kno), zawierały także moc zacnych gościnnych zwrotek - m.in. od Looptroop Rockers, Hilltop Hoods, E-40, aż po Macklemore'a.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-22 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Podobnie jak w zeszłym roku Zion I na 4/20 przygotowali darmową produkcję w typie "weed inspired". Fajnie, że ktoś nadal pokazuje, że w zielonych chmurach można znaleźć nie tylko inspiracja na trochę głupszym poziomie i dziwne żarty, ale zrobić z tego coś znacznie więcej. W tym roku od grupy z Oakland otrzymujemy nie tylko darmową epkę składającą się z trzech numerów, ale też klimatyczny klip do jednego z nich - tytułowego.

Na eprócz Zumbiego za mikrofonem usłyszymy m.in. Fashawna, D.U.S.T., Nump i Povi Tamu. Produkcją oprócz niezawodnego AmpLive'a zajęli się MkSmith, Neon Brown i Knowitall. Uwierzcie, chcecie to usłyszeć. Ta epka ocieka kozackościa, jak zresztą wiekszość materiałów sygnowanych przez Zion I.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-06 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

O istnieniu tej płyty dowiedziałem się za sprawą teledysku do utworu „Human Being”. Muszę przyznać, że jest to niemałą wpadką. Ten fakt pokazuje jednak, że do „Shadowboxing” podszedłem ze sporą rezerwą, nie spodziewając się niczego wielkiego. Czy słusznie? Już teraz mogę powiedzieć, że nie.

dodano: 2011-09-18 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Ostatni album duetu znanego wszystkim jako Zion I ukazał się w ubiegłym roku ("Atomic Clock"). Jego członkowie, czyli Amp Live oraz Zumbi, jednak nie próżnują.

W przeciągu kilku dni ukazały się solowe pozycje zarówno tego pierwszego jak i drugiego. Na dodatek, obydwie są dostępne do pobrania zupełnie za darmo!