Nowości od członków ekipy Zion I

dodano: 2011-09-18 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Ostatni album duetu znanego wszystkim jako Zion I ukazał się w ubiegłym roku ("Atomic Clock"). Jego członkowie, czyli Amp Live oraz Zumbi, jednak nie próżnują.

W przeciągu kilku dni ukazały się solowe pozycje zarówno tego pierwszego jak i drugiego. Na dodatek, obydwie są dostępne do pobrania zupełnie za darmo! 


Amp Live to postać znana szerszej publiczności głównie jako członek ww. ekipy Zion I, ale także należy wspomnieć, że współpracował on z takimi ludźmi jak Chali 2na bądź też Planet Asia. Amp udostępnił w sieci parę dni temu insturmentalną epkę. "You Are Not Human (The Love EP)" to krótka, ale świetna muzycznie produkcja, na której usłyszymy wszelkiego rodzaju fuzje z pogranicza hip-hopu, elektroniki czy jazzu.

Jest to pierwsza EP-ka Live'a oparta na miłosnym temacie.
Zachęcam do sprawdzenia! Jest to krótka (niestety) porcja świetnej muzyki!

Całość jest dostępna do pobrania za darmo pod linkiem poniżej:
"You Are Not Human"Zumbi natomiast uraczył swych fanów najnowszym mixtape'em zawierającym 11 kawałków. Gośćmi "Versusa" są m.in. znani ze współpracy z Zion I The Jacka i The Grouch.

Oto, co mówi sam autor tego mixtape'u:
"I was inspired to create "Versus" out of my love for dope, diverse music, and wanting to collab with artists that I respect. Truly..there is only I vs. I. This is my offering to you...the other side of myself. One.."

"Versus" do pobrania jest pod TYM adresem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>