Black Rob

Black Rob

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-18 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

W maju powinniśmy otrzymać od Black Roba kolejny materiał, który ma nosić tytuł "Genuine Article". Dziś na podkręcenie emocji raper postanowił wypuścić kawałek w bardzo ciekawej obsadzie. Na "You Need That Real Shit" wspierają go znani wszystkim członkowie grupy Boot Camp Click - Tek oraz Sean Price. Jakby tego było mało, ich wokale zostały podane na odwołującym się brzmieniem do Złotej Ery bicie przygotowanym przez Easy Mo Bee. Jeśli jesteście fanami klasycznego rapowego grania - potrzebujecie tego!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-03-15 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Ciężko w to uwierzyć, ale dwa lata bez Nate Dogga naprawdę zleciały jak jeden dzień... Czekając na nowy album króla G-Funku, prezentujemy wam dzisiaj - w drugą rocznicę śmierci, dwa z jego mniej znanych numerów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-04-30 17:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Black Rob to starszy gracz, który rozpoczął karierę niezwykle dobrze sprzedającym się albumem "Life Story" z przełomu wieków. Kilka lat temu udowodnił, że jego brudne, uliczne rapsy to nie pozerka, gdy został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za kradzież biżuterii... Ehh, niektórzy to są głupi, zamiast nagrać kolejny album pakują się w kłopoty.