Black Rob - nie żyje były członek Bad Boy Records

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-18 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Tydzień po śmierci DMX-a ze Stanów napływają kolejne złe wieści. Wczoraj zmarł Black Rob, były członek Bad Boy Records oraz autor hitowego "Whoa".

Przyczyną śmierci była niewydolność nerek. O zgonie rapera poinformował jego wieloletni przyjaciel DJ Self, który przyznał, że Black Rob od paru lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz, że w ostatnim czasie również nie miał gdzie mieszkać.

Black Rob w trakcie swojej kariery wypuścił 2 albumy pod szyldem Bad Boy Records, w tym debiutanckie "Life Story", które pokryło się platyną.

Tagi: 

Real HH 90
Rest In Peace Black Rob szkoda człowieka jego kawałek Whoa był w tamtym czasie zajebisty:-(:-(:-(:-(:-(
Real HH 90
To jest następna smutna wiadomość za oceanu wpierw Dmx teraz Black Rob, tylko mnie tak kurwa teraz zastanawia dlaczego jego były wydawca Puff Daddy aka P.Diddy nie mógł jemu w jakiś sposób pomóc czyżby zapomniał o nim przecież ma w H.j kasy co z tego że to był jego były podopieczny co z tego że był w pierdlu za kradzież biżuterii ale nagrał w jego wytwórni 2 albumy z czego ten pierwszy był zajebisty, hit "Whoa" już w necie piszą fani o P.Diddym że: Diddy wysysa życie i pieniądze z twojej kariery, a potem pozostawia cię na cierpieniu. „Musiał sfinansować swoją opiekę zdrowotną, ponieważ Diddy nie płaci niektórym swoim artystom” Ilości artystów, których spalił tylko po to, by stać się bogatym, jest zbyt duża, by je pogrzebać”. „Diddy, twoja karma przyjdzie do ciebie za to, co zrobiłeś tym artystom. No i jak Kurwa Mać nie zgodzić się z tym nie mam nic do P.Diddego ale jego zachowanie wobec byłych artystów z Bad Boy jest grzecznie nie na miejscu Puff Daddy aka P.Diddy pamiętaj ZŁA KARMA ZAWSZE WRACA.
Rakim
Po pierwsze to naucz się pisać po Polsku. A po drugie P. DIDDY zawsze dobrze promuje swoich artystów. Klipy mają wypasione. A potem co ma do swoich byłych podopiecznych. Jak zmienisz pracę to twój były szef ma ci pomóc? No bez jaj
Real HH 90
Gościu niedzielny o nicku Rakim po pierwsze zmień nick nieraz ci to pisałem wogle wiesz kto to jest Rakim? Po drugie wyjebane mam na to co piszesz czy piszę po polsku czy po angielsku h.j ci do tego. Po trzecie P.Diddy może i promował dobrze swoich artystów, ale to było kiedyś kiedy jego wytwórnia miała swój okres. Po trzecie czytaj ze zrozumieniem nie umiesz czytać czas wracać do szkoły, Black Rob był jego artystą za czasów Bad Boy i przynajmniej ze względu na to że był jego artystą w wytwórni, jako człowiek który ma w h.j kasy powinien w jakikolwiek sposób mu pomóc jeżeli jest dobrym człowiekiem w danym momencie w życiu Śp. Black Roba.
Killarmy
Polak który nie potrafi pisać w swoim ojczystym języku, obraża rapera /producenta który ma ponad miliard na koncie. No beka w ch.j.Nie musi dbać o byłych artystów, skoro nie mają z nim nic wspólnego.
Real HH 90
Polaczek który używa nicka pod nazwą Killarmy, wiesz wogle co ukrywa się pod nazwą Killarmy luju. i kto tu obraża luju. Jestem Polakiem i co z tego piszę po polsku nie widać luju,a może piszę w innym języku którego nie rozumiesz a na koniec tego twojego niezrozumiałej dla mnie odp jakbyś był człowiekiem dobrym to byś nie pomógł drugiemu człowiekowi który był twoim dawnym znajomym i znalazł się w takim położeniu jak Śp.Black Rob brak dachu nad głową, kłopoty ze zdrowiem ja bym na miejscu P.Diddego zrobił bym co z tego że był jego byłym artystą liczy się to że dowidujesz się o tym masz kurwa w h.j kasy i co nie pomożesz człowiekowi jak ma takie problemy nawet jak był twoim dawnym artystą liczy się człowiek ale w dzisiejszych czasach to się kurwa nie liczy tylko liczy się napis RIP na swoim koncie na Facebooku itp. ale taki luj tego nie zrozumie bo nie był w takim położeniu nie pozdrawiam.
Stary Real HH 90
Hahah o kurwa, gościu ale ty jesteś odklejony hahah, to że ma wchuj siana nie oznacza ze musi pomagać jakiemuś cepowi, bo nagrał 2 były u niego w wytwórni 20lat temu, weź sciągnij szerokie pory i otwórz głowe a co najważniejsze oczy
Taka prawda
Już o nim nie piszą jak o DMX, a Life Story według mnie przebił parę albumów Dmxa. Dwa następne trochę słabszy poziom, ale i tak mega.
TomaszuLRY
RIP

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>