Duck Down

Duck Down

kategorie:
dodano: 2017-10-24 17:44 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Dwa lata po przedwczesnym odejściu Seana Price'a ukazał sie pierwszy pośmiertny album nowojorskiej legendy. Kto nie znał jego twórczości wcześniej z tego albumu dowie się ile stracił świat Hip-Hopu. Bo "Imperius Rex" to czołówka wśród tegorocznych rapowych premier.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-05 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wszyscy fani Duck Down powinni szybko podkręcać głośniki i odpalać nowy singiel od jednego z najbardziej rozpoznawanych członków labelu - Seana P. Kultowego rapera w kawałku "Dave Winfield" wspiera związany z undergroundem Illa Ghee. Utwór ten to singiel z mixtapu "Sorry I'm Late". Ciekawe, czy jest wśród naszych czytelników ktoś znający postać Dave'a bez użycia Google.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-18 11:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

9th Wonder w ostatnim czasie miał bardzo dużo pracy, a fakt, że dwa w całości wyprodukowane przez niego projekty wyszły prawie jednocześnie ukazuje to chyba najlepiej. Tuż po premierze "The Solution" - trzeciego wspólnego materiału z Buckshotem z Boot Camp Click, prezentowaliśmy wam numer "What I Gotta Say?". Dziś, żeby zwrócić waszą uwagę na wspólny materiał tych dwóch wyjadaczy (osobiście trochę się zdziwiłem jak zorientowałem się, że 9th ma... 37 lat!), Duck Down Records udostępniło kolejny numer zatytułowany "Crazy".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-04-30 17:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Black Rob to starszy gracz, który rozpoczął karierę niezwykle dobrze sprzedającym się albumem "Life Story" z przełomu wieków. Kilka lat temu udowodnił, że jego brudne, uliczne rapsy to nie pozerka, gdy został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za kradzież biżuterii... Ehh, niektórzy to są głupi, zamiast nagrać kolejny album pakują się w kłopoty.