Sean P

Sean P

kategorie:
dodano: 2017-10-24 17:44 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Dwa lata po przedwczesnym odejściu Seana Price'a ukazał sie pierwszy pośmiertny album nowojorskiej legendy. Kto nie znał jego twórczości wcześniej z tego albumu dowie się ile stracił świat Hip-Hopu. Bo "Imperius Rex" to czołówka wśród tegorocznych rapowych premier.

video
dodano: 2013-12-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sean Price poza tym, że jest jednym z najbardziej charyzmatycznych MC w rapgrze jest też jednym z tych, którzy poza poważnymi elementami potrafią podejść do rapu z totalnym dystansem, mając gdzieś zdanie odbiorców i robiąc wszystko po swojemu. Komu innemu przyszłoby do głowy wcielić się w Grincha i nagrać bangerowy numer zobrazowany animowanym video, dotyczący tego, jak to ma zamiar się popsuć całe Święta Bożego Narodzenia? Kozacki pomysł, równie kozacki efekt.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Ot tak
dodano: 2012-11-03 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)

Z racji premiery wielce wyczekiwanego przez wielu fanów krążka o nazwie "Mic Tyson" Seana P, postanowiłem "wziąć się w garść" i napisać co nieco o kawałku, o którym to miałem plany wspomnieć na łamach Popkillera już kilka dłuższych tygodni temu. Mowa o numerze "Grime", gdzie mamy przykład fantastycznego przyćmienia gospodarza przez zaproszonych gości.
Zapraszam do rozwinięcia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-14 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 10)

Jeszcze kilka tygodni temu wielu fanów (w tym i ja) dopuszczało do siebie myśl jakoby album "Mic Tyson" w tym roku miał się nie ukazać. Nic bardziej mylnego. Najpierw dostaliśmy okładkę i datę premiery, później przyszedł czas na tracklistę, a teraz jest pora na... oficjalny sampler krążka! Panie i Panowie, przed Wami Sean Price ze swoimi 30-sek. fragmentami numerów, które to znajdą się na jego nadchodzącym longplay'u.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-17 22:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 8)

Ubiegłe lata pokazały fanom, że jesień jest synonimem wysypu wielu ciekawych premier jeśli mowa głównie o rap. Ten rok nie będzie inny- na najbliższe tygodnie bowiem przewidziana jest masa premier albumów, które zaciekawić powinny niejednego. Moim absolutnym faworytem, jeśli chodzi o wyczekiwane albumy, jest "Mic Tyson" Seana P. Czekałem (i myślę, że nie tylko ja) na to solo od dawien dawna. Docierały do nas informacje ogólne, takie jak tytuł, ale też gościnne zwrotki Price'a, które tylko zaostrzały apetyt na "Mic Tyson". Panie i Panowie, album ten pojawi się w sklepach już...