Quelle Chris

Quelle Chris

kategorie:
dodano: 2022-05-15 15:26 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Quelle Chrisa.

Tracklista:

01. TEYC
02. Alive Ain't Always Living
03. King In Black
04. PS1 (Pontiac Sunfire 1)
05. Feed The Heads
06. So Tired You Can't Stop Dreaming feat. Navy Blue
07. Die Happy Knowing They'll Care
08. Deathfame
09. The Agency Of The Future
10. Help I'm Dead
11. How Could You Love Something Like Me?
12. CUI Podest feat. Denmark Vessey & J Jig Cicero
13. The Sky Is Blue Because The Sunset Is Red feat. MoRuf & Pink Siifu
14. Excuse My Back feat. Cavalier

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-24 13:04 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Quelle Chris po raz kolejny łączy swoje siły z multiinstrumentalistą Chrisem Keyem i wydaje drugą już część serii "Innocent Country". Pozycja ciekawa z uwagi na wymieszanie wielu gatunków, oraz gościnne występy chociażby Earla Sweatshirta, czy Homeboya Sandmana.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-25 15:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzała "Persona" - album sygnowany przez Mello Music Group. Na tę kompilację złozyli się zarówno aktywni reprezentaci tego label'u jak i goście będący w jego szerokich kręgach znajomości.

W efekcie mamy aż 16 numerów z czystą dawką rapu w jego klasycznym wydaniu. Na mic'u? Oddisee, Phonte, yU, Nottz, Apollo Brown, Ras Kass, Rapper Big Pooh, Oh No, Kool Keith, Masta Ace... to tylko część z udzielających się w projekcie raperów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-14 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Wytwórnia Mello Music Group na marzec szykuje płytę "Persona". Stworzyli ją reprezentanci tego labelu oraz grono raperów i producentów będących w jej kręgach. Pierwszym singlem zwiastującym kompilację jest otwierający ją numer "Requiem" z udziałem Phonte i Oddisee, który stworzył również bit. Wokal dograła do kawałka Tamisha Waden.

Po pierwszym singlu i opisie projektu możemy spodziewać się mocno zaangażowanego społecznie projektu. Lista gości również zapowiada bogatą lirycznie płytę. Ras Kass, Open Mike Eagle, Rapper Big Pooh, Masta Ace, Gift Of Gab... to tylko część z raperów, którzy dograli swoje zwrotki. O bity też nie musimy się obawiać. Te dostarczyli między innymi: Apollo Brown, Oh No czy Exile.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-12-31 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W tym roku oprócz niespodziewanych premier pierwszego od 14 lat krążka D'Angelo czy pokrytego już złotem trzeciego LP J. Cole'a doczekaliśmy się drugiego albumu trzygłowej hydry z Waszyngtonu. Dowodzony przez kapitalnego producenta i MC Oddisee kolektyw Diamond District, składający się też ze świetnych MC's Uptown XO i yU w październiku puścił w świat długo wyczekiwany follow up do niesamowitego "In The Ruff" z 2009 roku.

Tuż przed Świętami do Sieci trafił natomiast cały album "March on Washington" (odsłuch oryginalnej wersji), zremixowany ekskluzywnie przez takich wyjadaczy jak Large Pro, Diamond D, Black Milk czy Nottz. Oprócz nich usłyszymy tu remixy autorstwa m.in. Apollo Browna, 14KT, Oh No i Doppelgangaz. Odsłuch całego projektu w rozwinięciu.

recenzja
dodano: 2013-10-30 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Muzyczna szkoła Detroit ma głębokie korzenie. Dwa najgrubsze pędy sięgają z jednej strony klasyki soul, z drugiej techno i muzyki elektronicznej. Pokaźne już drzewo zasadzone przez Black Milka czerpało z obu tych źródeł, często jednocześnie, co wychodziło z dużą korzyścią dla jego twórczości. Zarazem skatalogowanie go jako dobrego kontynuatora tradycji swojego niesławnego dziś miasta byłoby nieuczciwe. Milk bez wątpienia wykreował coś samemu, a jego pomysły dalekie od sztampy sprawiły, że "Popular Demand" czy "Tronic" odbiły się szerokim echem i pozwoliły mu współpracować ze znakomitymi artystami, którzy docenili jego niekwestionowany talent. Talent do produkowania niesamowitych podkładów to jedno - Milk to również MC, potwierdza to zresztą na swoim nowym krążku "No Poison No Paradise".

"Popular Demand" było bardzo soulowe, pełne inspiracji Dillą. "Tronic" to nagromadzenie elektroniki, futurystyka i moc oryginalnej perkusji. "Album Of The Year" to dużo żywych instrumentów, chęć poszukiwania. A "No Poison No Paradise"? Sam autor przyznał, że nie miał wykreowanego konkretnego brzmienia, które chciał na nim osiągnąć. Po prostu pewnego dnia siadł nad swoimi bitami i zaczął pisać. Dlatego nowy krążek ma w sobie trochę z każdego z poprzednich. Ma jednak też coś co go wyróżnia. Rap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-17 22:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 8)

Ubiegłe lata pokazały fanom, że jesień jest synonimem wysypu wielu ciekawych premier jeśli mowa głównie o rap. Ten rok nie będzie inny- na najbliższe tygodnie bowiem przewidziana jest masa premier albumów, które zaciekawić powinny niejednego. Moim absolutnym faworytem, jeśli chodzi o wyczekiwane albumy, jest "Mic Tyson" Seana P. Czekałem (i myślę, że nie tylko ja) na to solo od dawien dawna. Docierały do nas informacje ogólne, takie jak tytuł, ale też gościnne zwrotki Price'a, które tylko zaostrzały apetyt na "Mic Tyson". Panie i Panowie, album ten pojawi się w sklepach już...