Doppelgangaz

Doppelgangaz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-12-31 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W tym roku oprócz niespodziewanych premier pierwszego od 14 lat krążka D'Angelo czy pokrytego już złotem trzeciego LP J. Cole'a doczekaliśmy się drugiego albumu trzygłowej hydry z Waszyngtonu. Dowodzony przez kapitalnego producenta i MC Oddisee kolektyw Diamond District, składający się też ze świetnych MC's Uptown XO i yU w październiku puścił w świat długo wyczekiwany follow up do niesamowitego "In The Ruff" z 2009 roku.

Tuż przed Świętami do Sieci trafił natomiast cały album "March on Washington" (odsłuch oryginalnej wersji), zremixowany ekskluzywnie przez takich wyjadaczy jak Large Pro, Diamond D, Black Milk czy Nottz. Oprócz nich usłyszymy tu remixy autorstwa m.in. Apollo Browna, 14KT, Oh No i Doppelgangaz. Odsłuch całego projektu w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-14 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Jeśli "KnowntchooTahLie" prezentowane na naszym portalu wpadło Wam w ucho, nie możecie przegapić całości "Peace Kehd" zaprezentowanej właśnie za pomocą serwisu soundcloud.com przez The Doppelgangaz. Trzeba przyznać, że duet trzyma wysoki poziom i jest gotów przejąć tym materiałem wielu fanów. Przed Wami 11 kozackich kawałków, a już niedługo nowy klip. Polecam.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-09 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 4)

Jesli ktoś jeszcze nie zna tej ekipy, nie ch szybko nadrabia straty! The Doppelgangaz już wkrótce wyda swój kolejny album zatytułowany "Peace Kehd". Dziś dostaliśmy od chłopaków singiel "KnowntchooTahLie". Całość materiału ma zawierać 11 utworów. Moża już zacząć mieć przypuszczenia, że nowy materiał przebije bardzo dobre poprzednie wydawnictwa.