Peace Kehd

Peace Kehd

video
dodano: 2014-03-29 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Do sieci trafił właśnie kolejny klip duetu The Doppelgangaz. Tym razem to "Live Rugged" promuje tegoroczny album "Peace Kehd". Spokojny vibe, produkcja oparta o sample, to właśnie charakteryzuje ten duet. Jeśli przekonacie się do grupy wiedzcie, że album można nabyć w 3 wersjach: digital, CD oraz na winylu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-14 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Jeśli "KnowntchooTahLie" prezentowane na naszym portalu wpadło Wam w ucho, nie możecie przegapić całości "Peace Kehd" zaprezentowanej właśnie za pomocą serwisu soundcloud.com przez The Doppelgangaz. Trzeba przyznać, że duet trzyma wysoki poziom i jest gotów przejąć tym materiałem wielu fanów. Przed Wami 11 kozackich kawałków, a już niedługo nowy klip. Polecam.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-09 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 4)

Jesli ktoś jeszcze nie zna tej ekipy, nie ch szybko nadrabia straty! The Doppelgangaz już wkrótce wyda swój kolejny album zatytułowany "Peace Kehd". Dziś dostaliśmy od chłopaków singiel "KnowntchooTahLie". Całość materiału ma zawierać 11 utworów. Moża już zacząć mieć przypuszczenia, że nowy materiał przebije bardzo dobre poprzednie wydawnictwa.