Duck Down Records

Duck Down Records

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-05 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wszyscy fani Duck Down powinni szybko podkręcać głośniki i odpalać nowy singiel od jednego z najbardziej rozpoznawanych członków labelu - Seana P. Kultowego rapera w kawałku "Dave Winfield" wspiera związany z undergroundem Illa Ghee. Utwór ten to singiel z mixtapu "Sorry I'm Late". Ciekawe, czy jest wśród naszych czytelników ktoś znający postać Dave'a bez użycia Google.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-10 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Jakiś czas temu przedstawialiśmy wam Davida Dallasa, rapera z Nowej Zelandii, który po podpisaniu kontraktu z Duck Down Records zamierza zaskarbić sobie uwagę fanów na całym Świecie. Od 2005 roku Dallas współpracuje wydawniczo z Dawn Raid Ent. i Dirty Management - dwoma wytwórniami z Auckland w Nowej Zelandii. Jeśli myślicie, że to maleńkie niezależne firmy, jesteście w błędzie. Od 15 lat regularnie wydaje złote i platynowe albumy. Z 50 wydawnictwami sprzedali blisko 3 miliony egzemplarzy swoich płyt i singli.

David Dallas tymczasem zaczął promować się w USA nowymi klipami, kawałkami i mixtape'ami. Następną produkcją, którą zajął się nowozelandczyk jest darmowy album "The Rose Tint", promowany klipem do numeru "Life Is...".