Bad Boy

Bad Boy

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dwa najbardziej zmarnowane talenty w historii Bay Area łączą swoje siły w najnowszym singlu "Bad Boy", zapowiadając nowy album Ya Boy'a będący follow-up'em do wydanego w lipcu "Rich Rocka II". Pre-ordery mają wystartować już w połowie miesiąca, premiera całego materiału zapowiadana jest na 29 stycznia. Numer do sprawdzenia w załączniku.

recenzja
dodano: 2015-03-13 19:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 10)

Na początku 1997 roku całe środowisko hip-hopowe wciąż opłakiwało tragicznie zmarłego mentalnego przywódcę Zachodniego Wybrzeża, Tupaca Shakura. Brutalne zabójstwo supergwiazdora było jednoznaczną oznaką tego, że konflikt Wschodu z Zachodem wymknął się spod kontroli. Czołowe nazwiska rapowego światka ze słusznej przyczyny zaczęły bać się o własne życie, spirala śmierci rozkręcała się bowiem coraz intensywniej. Podczas tego burzliwego okresu wzrok wszystkich fanów hip-hopu skierowany był w kierunku Nowego Jorku i jego wielkiej chluby, The Notoriousa B.I.G. Emocje związane z wyczekiwaniem na drugi album Biggiego sięgały zenitu, a atmosferę dodatkowo podgrzewał cień podejrzenia jaki padł na Wallace’a w związku z niejasnymi okolicznościami śmierci 2Paca. Niewielu sądziło jednak, że tytuł płyty „Life After Death” okaże się dla samego autora proroczy, a świat rapu w tak krótkim czasie straci kolejną wielką indywidualność.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-04-30 17:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Black Rob to starszy gracz, który rozpoczął karierę niezwykle dobrze sprzedającym się albumem "Life Story" z przełomu wieków. Kilka lat temu udowodnił, że jego brudne, uliczne rapsy to nie pozerka, gdy został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za kradzież biżuterii... Ehh, niektórzy to są głupi, zamiast nagrać kolejny album pakują się w kłopoty.