Ya Boy Rich Rocka

Ya Boy Rich Rocka

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-27 11:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rich Rocka - Truth (Dir. Justin Butts) [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Gdy występował jeszcze pod ksywką Ya Boy i był jedną z największych nadziei westcoastowej sceny to seria "The Fix" stanowiła jeden z najmocniejszych momentów w jego dyskografii. Teraz już jako Rich Rocka wyraźnie spuścił z tonu a hype zdążył ewidentnie opaść - jednak w ostatnim czasie YB pokazuje, że nadal ma pazur i charakterność, z którymi wjechał do gry. Trzymamy kciuki za wielki powrót i wyczekiwany wjazd w mainstream, a "The Fix 3" pojawi się już 30 września. Teraz dostajemy singiel a przypominamy też, że niedawno miała miejsce premiera wspólnego albumu Rich Rocki z Bernerem i San Quinnem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dwa najbardziej zmarnowane talenty w historii Bay Area łączą swoje siły w najnowszym singlu "Bad Boy", zapowiadając nowy album Ya Boy'a będący follow-up'em do wydanego w lipcu "Rich Rocka II". Pre-ordery mają wystartować już w połowie miesiąca, premiera całego materiału zapowiadana jest na 29 stycznia. Numer do sprawdzenia w załączniku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

YA BOY RICH ROCKA - HANGOVER II [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Ci, którzy pamiętają stare mixtape'y Ya Boya, wydawane gdy raper miał jeszcze zawojować Kalifornię i cały rynek pamiętają też zapewne numer "Hangover". Wtedy dostaliśmy mocny imprezowy banger, teraz pora na bardziej chillowy strzał, zobrazowany pięknymi highlife'owymi widoczkami.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-09-11 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ya Boy aka Rich Rocka aka Ya Boy Rich Rocka parę lat temu był naprawdę na dużej fali i można było oczekiwać w nim kolejnej kalifornijskiej gwiazdy. Wszystko trochę ucichło, ale po okresie przestoju YB pod nową ksywką atakuje dalej, tym razem mixtape'em nagranym wspólnie z DJ-em Drama, gościnnie wspierany tym razem przez lokalnych graczy, na czele z E-40.