Rich Rocka

Rich Rocka

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-27 11:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rich Rocka - Truth (Dir. Justin Butts) [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Gdy występował jeszcze pod ksywką Ya Boy i był jedną z największych nadziei westcoastowej sceny to seria "The Fix" stanowiła jeden z najmocniejszych momentów w jego dyskografii. Teraz już jako Rich Rocka wyraźnie spuścił z tonu a hype zdążył ewidentnie opaść - jednak w ostatnim czasie YB pokazuje, że nadal ma pazur i charakterność, z którymi wjechał do gry. Trzymamy kciuki za wielki powrót i wyczekiwany wjazd w mainstream, a "The Fix 3" pojawi się już 30 września. Teraz dostajemy singiel a przypominamy też, że niedawno miała miejsce premiera wspólnego albumu Rich Rocki z Bernerem i San Quinnem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-17 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trójka doskonale znanych (lokalnie i nie tylko) reprezentantów San Francisco połączyła siły, by zaserwować porcję ulicznej kalifornijskiej jazdy. Członek Taylor Gangu Berner, znany wcześniej jako Ya Boy - Rich Rocka oraz regionalna legenda San Quinn. Jeżeli lubicie westcoastowy gangsta-rap to polecam.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-12 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Rich Rocka - I Got That Fire (Official Video)

7 września miał swoją premierę nowy mixtape Ya Boy'a pt. "Alliegance" - z tej okazji Rich Rocka wypuścił w sieć klip do singlowego "I Got That Fire", który promuje ten materiał. Jak wam się podoba?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-09-11 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ya Boy aka Rich Rocka aka Ya Boy Rich Rocka parę lat temu był naprawdę na dużej fali i można było oczekiwać w nim kolejnej kalifornijskiej gwiazdy. Wszystko trochę ucichło, ale po okresie przestoju YB pod nową ksywką atakuje dalej, tym razem mixtape'em nagranym wspólnie z DJ-em Drama, gościnnie wspierany tym razem przez lokalnych graczy, na czele z E-40.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-04 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wydanym w listopadzie ubiegłego roku albumie, który okazał się sporym rozczarowaniem i przeszedł raczej bez echa Ya Boy powraca z nowym materiałem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ya Boy Rich Rocka - New Guy (Official Video)

Nie taki już z niego "new guy", chyba że o zmianę ksywki chodzi. Ya Boy znany też teraz jako Rich Rocka wydał w ubiegłym roku swój album, który przeszedł całkiem bez echa, nie przeszkadza mu to jednak w tym, by wciąż promować go kolejnymi klipami.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-13 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Ya Boy Rich Rocka - Bang Bang

5 listopada Ya Boy wypuścił wreszcie swój długo oczekiwany album "Ya Boy Rich Rocka". Do tej pory krążek był promowany przez teledyskami do numerów "550", "Mayday" i "Go Up" a teraz dołączył do nich również najnowszy klip, zrealizowany do kawałka "Bang Bang" – sprawdźcie materiał jak i cały krążek.

video
dodano: 2013-11-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ya Boy Rich Rocka - Go Up ft. Sam Hook

Zamiast wyczekiwanego kilka lat mainstreamowego wjazdu z buta i kolejnej kalifornijskiej gwiazdy otrzymaliśmy wypuszczony po cichu i niezależnie album i przespany hype. Ya Boy wypuścił w końcu swój krążek, jednak z dużo mniejszym rozmachem niż można było podejrzewać. Nasze recenzje "Rich Rocka" już niedługo. Na razie nowy teledysk.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-11-06 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Rich Rocka - Mayday (ft. Trae Tha Truth) (Official Video)

Wczoraj miała miejsce premiera nowego albumu Ya Boy'a, na którą fani rapera czekali od czasu wydania debiutanckiego krążka w 2005 roku. Po drodze były lepsze i gorsze mixtape'y oraz niezliczone zapowiedzi mainstreamowego debiutu za pośrednictwem Konvict Muzik, który miał wywindować pozycję artysty w rap grze do poziomu, na jakim dzisiaj znajduje się choćby Kendrick Lamar.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Po latach oczekiwań, niezliczonych zapowiedziach i niekończących się opóźnieniach, Ya Boy - znany teraz jako Rich Rocka, zamierza w końcu wypuścić na rynek nowy krążek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-29 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pamiętam jak po wydaniu świetnego "Kush 2009" na bitach Dre Ya Boy rozpędzał się coraz bardziej, łapał coraz większy hype i wydawało się, że w przeciągu roku-dwóch będzie tam, gdzie dziś Kendrick Lamar (na pozycji młodego króla westcoastu) lub choćby Meek Mill (pozycja młodego króla charakternej ulicy) - poszedł jednak drogą Papoose'a przymulając swoje 5 minut i po podpisaniu kontraktu z Akonem i Konvict Music rozdrabniając się na kolejne, coraz słabsze mixtape'y.

Ostatnio chyba w końcu wziął się do roboty, ale co z tego uda mu się jeszcze wyciągnąć - to ciężko mi przewidzieć. Na pewno nietypowe jest to, że po iluś latach terminowania w underze i wyrabiania ksywy... postanowił ją zmienić.