Rich Rocka (Ya Boy) feat. Trae Tha Truth "Mayday" - teledysk

Rich Rocka - Mayday (ft. Trae Tha Truth) (Official Video)

Wczoraj miała miejsce premiera nowego albumu Ya Boy'a, na którą fani rapera czekali od czasu wydania debiutanckiego krążka w 2005 roku. Po drodze były lepsze i gorsze mixtape'y oraz niezliczone zapowiedzi mainstreamowego debiutu za pośrednictwem Konvict Muzik, który miał wywindować pozycję artysty w rap grze do poziomu, na jakim dzisiaj znajduje się choćby Kendrick Lamar. Zamiast tego, po 8 długich latach wyczekiwania dostajemy niezależnie wydany krążek, na dodatek dostępny jedynie na iTunes oraz klip na otarcie łez... szkoda, bo Rich Rocka to kolejna "nadzieja westu" o zmarnowanym potencjale, ale nie on pierwszy i zapewne nie ostatni.

michalsternalski.blogspot.com
Myślę, że minął się z tym poziomem, nie warto mierzyć ponad swoje możliwości, wyścig szczurów to w jego sytuacji porażka.
viperss
nic z tego by dorównać Kendrickowi trzeba dać z siebie coś więcej a Kendrick jest przecież potomkiem samego Makaveliego w sumie można tak powiedzieć , dla mnie jest tak dobry jak Eminem obaj najlepsi w tych czasach i nic tego nie zmieni !
utak
Ya Boy - 100 bars of death.
westsider
dla mnie kiedyś najwieksza nadzieją był Bishop Lamont który lirycznie wszystkich niszczył do tego był w aftermath niestety trafił na złe czasy dla niego Eminem Busta 50 Game nimi wtedy był zajety Dre co spowodowało że Reformation nigdy nie ujrzało światła dziennego a szkoda !!!!!!
romson tha don
Ten projekt jest dostepny na fizyku... a album juz prawie gotowy a na nim goscinnie czlowka westu I kozackie ponoc produkcje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>