San Quinn

San Quinn

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-17 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trójka doskonale znanych (lokalnie i nie tylko) reprezentantów San Francisco połączyła siły, by zaserwować porcję ulicznej kalifornijskiej jazdy. Członek Taylor Gangu Berner, znany wcześniej jako Ya Boy - Rich Rocka oraz regionalna legenda San Quinn. Jeżeli lubicie westcoastowy gangsta-rap to polecam.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pierwszy z nich jest drewnianym rapowo "dilerem-który-postanowił-zostać-raperem", potrafiącym jednak zaciekawić, w dużej mierze za sprawą bitów, które od niedawna dostaje z pierwszej ręki jako świeży nabytek wizowskiego Taylor Gangu ("Urban Farmer"!). Drugi to weteran Bay Area i jeden z moich ulubionych MC z tamtego regionu, dysponujący charakterystycznym wokalem reprezentant ulic San Francisco. Teraz obaj panowie postanowili złączyć siły na wspólnej płycie zatytułowanej "Cookies & Cream", która trafiła do słuchaczy w wakacje. Co z tego wyszło?

Tagi:
video
dodano: 2013-02-13 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mac Mall - DLK Presents - Pistol In Da Club

Myślę, że każdy fan rapu z regionów Bay Area po zobaczeniu kto nawija w tym posse-cucie zrobi soczyste 'wow'. Mimo tego, że czas w miejscu nie stoi a pozycja tych panów już nie taka jak kiedyś to tak czy tak - usłyszeć w jednym tracku Mac Malla, 4-Taya, Spice'a i San Quinna to nie lada gratka. A ze wsparciem Blaque'a na refrenie wyszedł z tego całkiem przyjemny numer.

video
dodano: 2013-01-17 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

San Quinn - Paid ft. Los Rakas

Jeden z moich ulubionych MC z Bay Area, San Quinn, puścił właśnie nowy singiel z udziałem Los Rakas. Brzmi ciekawie, buja karkiem a sam Quinn tradycyjnie nie zawodzi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)


Idealnie na niedzielny poranek... Luźny i leniwy miejski letniak prosto z San Francisco, stylowo przerapowany i wzmocniony zgrabnie zaśpiewanym refrenem.