mac mall

mac mall

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-22 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Nie w marcu jak wcześniej zapowiadaliśmy a 21 kwietnia na rynku pojawi się długo oczekiwany album Mac Mall'a - "Legal Business", kontynuacja wydanej w 1993 roku klasycznej płyty "Illegal Business". Wiemy już jacy goście zasilą swoimi zwrotkami ten krążek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-25 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Jeden z najważniejszych raperów Bay Area lat 90-tych przygotowuje właśnie kontynuację klasycznej pozycji w katalogu złotej ery west coastu. Reprezentujący okręg Vallejo Mac Mall poinformował nie dawno, że jego nowy album "Legal Business" ukaże się na rynku jeszcze w marcu!

dodano: 2013-10-09 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

RBL's Black C - The Streets Crazy ft. Mac Mall

Nagrane w duecie z Mac Mallem "The Streets Crazy" to kolejny singiel, promujący ostatni solowy album Black C z RBL Posse - wydane w zeszłym roku "Still Ruthless". Jest to także jeden z najlepszych kawałków, jakie znajdziecie na tym krążku, więc mam nadzieję, że numer i klip zachęcą osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzenia tego materiału, do zaznajomienia się z tą pozycją. Cali baby!

video
dodano: 2013-02-13 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mac Mall - DLK Presents - Pistol In Da Club

Myślę, że każdy fan rapu z regionów Bay Area po zobaczeniu kto nawija w tym posse-cucie zrobi soczyste 'wow'. Mimo tego, że czas w miejscu nie stoi a pozycja tych panów już nie taka jak kiedyś to tak czy tak - usłyszeć w jednym tracku Mac Malla, 4-Taya, Spice'a i San Quinna to nie lada gratka. A ze wsparciem Blaque'a na refrenie wyszedł z tego całkiem przyjemny numer.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-13 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Mac Mall - Izm

Mac Mall to jeden z nielicznych weteranów Bay Area, których twórczość sprawdzam do dnia dzisiejszego. Raper wydał w tym roku nową płytę - "Rebellion Against All There Is" a singiel "Izm" to kolejny utwór promujący ten album, do którego produkcję dostarczył znany z wcześniejszych krążków artysty Khayree. Sprawdźcie lekki Mobb-throwback prosto z Oakland!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-07-27 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)


Trzech weteranów rapu z Kalifornii połączyło siły, by najpierw nagrać, a potem nakręcić teledysk do "I Got The Juice". W latach 90. taka kooperacja zakończyłaby się zapewne czymś niezwykłym, ale teraz - no cóż, niezwykłe jest tylko to, że panowie o tak bogatym dorobku muzycznym wypuścili w eter utwór tak słaby. Utwór, o którym za kilka dni nie będzie pamiętać nikt, no, może oprócz samych wykonawców.