Cyhi The Prynce

Cyhi The Prynce

dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-01 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Autor jednego z najlepszych darmowych albumów zeszłego roku w postaci "Black Hystori Project" (nadrabiajcie koniecznie jeśli jeszcze nie znacie!) - CyHi The Prynce uderza z kolejną częścią świetnego projektu. Na "BHP 2: N.A.A.C.P" znajdziemy 11 nowych utworów, w których produkcyjnie rapera z Atlanty wsparli m.in. Organized Noize czy Mannie Fresh. Sprawdzajcie całość w rozwinięciu.

dodano: 2014-02-06 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Cyhi The Prynce, czyli świetny, ale bardzo niedoceniany i przy tym wyjątkowo leniwy członek G.O.O.D Music zapowiedział, że ma przygotowany nowy projekt na 2014 rok, który zostanie wyprodukowany w całości przez Kanye Westa. Od ostatniego mixtape'u Cyhi pt. "Ivy League: Kick Back" minął już rok i na szczęście raper ze Stone Mountain w Georgii postanowił przypomnieć o sobie szerszej publiczności. Wszystko to zostało spowodowane, jak raper sam napisał na twitterze, reprymendą od Kanye Westa, który jest wielkim fanem talentu swojego podopiecznego. Zapowiedziany mixtape Cyhi nie ma jeszcze tytułu, ale już teraz możecie w rozwinięciu zobaczyć klip do pierwszego utworu zapowiadającego ten materiał, czyli "Napoleon".

dodano: 2013-04-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Edycja 2011 to parę naprawdę mocarnych ksywek i parę wyborów kontrowersyjnych już w momencie startu akcji. A także osoby, które ewidentnie nie wykorzystały szansy. Kto zrobił swoje a kto przespał xxl'owską ekspozycję?

video
dodano: 2013-02-12 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Cyhi - Kick Back[Video]

Mixtape "Ivy League: Kick Back" od kilku dni możecie pobrać za darmo stąd, a tymczasem członek G.O.O.D. Music prezentuje nam teledysk promujący jeden z utworów z owego wydawnictwa. "Kick Back" to kolejny dowód na to, że CyHi to niezwykle zdolny raper i mocno dziwi mnie, że Kanye West nie zapewnia mu właściwej promocji.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-30 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

CyHi The Prynce - urodzony w Georgii 28-letni raper - to bodaj najmniej wyróżniająca się postać z obozu G.O.O.D Music. Co nie oznacza bynajmniej, że to słaby raper; wyjście z cienia tuzów pokroju Kanye Westa, Big Seana, Kid Cudiego czy Pushy T, nie wspominając już nawet o Q-Tipie i Mos Defie, to po prostu nie lada wyzwanie. Ale numerami takimi jak "Whoa" - który promuje nadchodzące "Ivy League: Kick Back" - The Prynce udowadnia, że nie zamierza być tym ostatnim do brydża. Poniżej również nietypowa tracklista materiału.