Fred The Godson

Fred The Godson

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-23 20:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Smutne wieści z Nowego Jorku. Ceniony na tamtejszej scenie raper, uczestnik XXL Freshmen 2011, zmarł po kilkutygodniowej walce z koronawirusem.

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:04 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pochodzący z Nowego Jorku Freshman XXL'a, rocznik 2011 wydał właśnie swój najnowszy street album, będący pierwszym jego projektem od listopada ubiegłego roku.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-14 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 26)

Utwór Big Seana pt. "Control" powoli staje się najgłośniejszym kawałkiem ostatnich miesięcy. Burza, którą swoimi kontrowersyjnymi tekstami wywował samozwańczy król NY i west coastu, czyli Kendrick Lamar wydaje się nie mieć końca. Publikowaliśmy wam już odpowiedź reprezentanta Slaughterhouse,  Joella Ortiza pod tytułem "Outta Control", lecz okazuje się, że to dopiero początek. Wypowiedzieć się zdążyli już m.in. B.O.B. , Meek Mill oraz nie kto inny, jak były trener Chicago Bulls oraz Los Angeles, czyli Phil Jackson, który również został wspomniany przez Kendricka. Oprócz wspomnianego wcześniej Ortiza, który zaatakował K.Dota w utworze muzycznym, podjęli się tego m.in. B.o.B., Lupe Fiasco, Astro, Los, Fred The Godson, i Mickey Factz.

dodano: 2013-04-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Edycja 2011 to parę naprawdę mocarnych ksywek i parę wyborów kontrowersyjnych już w momencie startu akcji. A także osoby, które ewidentnie nie wykorzystały szansy. Kto zrobił swoje a kto przespał xxl'owską ekspozycję?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-10 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Fred The Godson, urodzony w Nowym Jorku freshman magazynu XXL z 2011 roku, wciąż nie zrobił jakiejś oszałamiającej kariery. Prosty dowód na to, że samo znalezienie się na tej prestiżowej liście, to zdecydowanie za mało, by od razu stać się megagwiazdą rapu, której każdy kolejny projekt wyczekiwany jest przez miliony. Niemniej, Nowojorczyk nie próżnuje - udostępnił właśnie do darmowego pobrania swój najnowszy mixtape, "Contraband". Za całość produkcji odpowiadają panowie z The Heatmakerz, czyli nieco już zapomnianego duetu, który odpowiada za lwią część hitowych - nazwa zobowiązuje, prawda? - numerów z katalogu Dipsetów. Odsłuch poniżej. 

dodano: 2013-02-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Jae Millz to reprezentant Young Money pochodzący z Harlemu w Nowym Jorku, wybitnie uzdolniony raper, na ulicach swojej dzielnicy znany jako zwycięzca ważnych battles, które przyniosły mu szacunek i rozpoznawalność, a potem również kontrakt z Weezym. Co mnie bardzo martwi, w szeregach Young Money Jae Millz jakoś nie może w pełni zabłysnąć. Sukces singla z Chrisem Brownem? No spoko, ale gość ma wiele numerów, które zasługują na dużo większą uwagę, a tymczasem ludzi jakoś nie przekonują. Nowy mixtape Jae Millza przygotowujący nas na nadejście pierwszego mainstreamowego albumu "Nothing Is Promissed" jest okazją, żeby lepiej poznać tego zawodnika.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-17 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Pamiętacie jeszcze producencki duet The Heatmakerz'? Pochodzący z Jamajki Rsonist i Thrilla jeszcze na początku tego tysiąclecia rządzili hip-hopowym mainstreamem, dostarczając Dipsetom całe mnóstwo znakomitych podkładów - na czele z "Come Home With Me", "Boy Boy", "Who Am I" czy "Dipset Anthem". Ostatnimi czasy zeszli na dalszy plan, ale teraz powracają, by wspomóc reprezentanta Nowego Jorku, Freda The Godsona. Ich wspólny mixtape, "Contraband", wyjdzie na rynek muzyczny lada moment, póki co mamy dla Was pierwszy singiel.