Los

Los

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2017-07-31 21:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Smolasty nie zwalnia tempa i po EP "Jestem, byłem, będę" serwuje nam mixtape, wsparty przez sporo ciekawych gości. Wśród 12 kawałków gościnnie pojawią się Kuban, PlanBe, Kaz Bałagane, Young Igi, OLEK (producent wykonawczy całości), DMN oraz Pablo Novacci.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-19 11:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zobrazowane lo-fi video "Paranoje" to trzeci singiel z nadchodzącego mixtape'u Smolastego pt "Los", który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Na projekcie gościnnie pojawią się Kuban, Bałagane, PlanBe czy Young Igi a impreza premierowa odbędzie się już w najbliższą środę w warszawskim klubie BAL - osoby zapisane na wydarzenie FB wchodzą za friko.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2017-06-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty nie zwalnia tempa i po EP "Jestem, byłem, będę" serwuje nam mixtape, wsparty przez sporo ciekawych gości. "Los" pojawi się w czerwcu i usłyszymy tam m.in. Kubana, PlanBe, Kaza Bałagane czy Young Igiego. Pełna tracklista poniżej.

Tagi:
recenzja
dodano: 2015-01-29 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

"Co to za kolejny lamus z przerośniętym ego, który będzie teraz nazywał się królem"? Proces koronacji Losa można było obserwować na poprzednich produkcjach i trzeba przyznać, że rozkminił i przeprowadził to niesamowicie. Warto też pamiętać, że tego "lamusa" Kendrick Lamar wskazał, kiedy zapytano go o najlepszą reakcję na jego zwrotkę w "Control" - najważniejsze wydarzenie w amerykańskim rapie jeśli chodzi o rywalizację w ostatnich latach. Tego samego wskazali najpierw Lupe Fiasco, a potem R.A. The Rugged Man jako tekściarza... lepszego od Kendricka. Gość ma 33 lata, nawija zwrotki pełne wysokiej klasy zabawy słowem językiem bohaterów pierwszej serii "The Wire" (sam pochodzi z Baltimore), ma na koncie grubo ponad 10 klasowych mixtape'ów, ale to właśnie ten może być przełomowym. "Zero Gravity 2" to jeden z najlepszych materiałów jakie ukazały się w 2014 roku. Nie możemy pozwolić, żebyście to przegapili.

King Los dwukrotnie był artystą Bad Boy Records i dwukrotnie z niego odchodził, nadal mówiąc jednak, że Diddy to jego dobry ziomek i będą jeszcze razem pracować. Zarazem rozpoczął współpracę z RCA Records i jeśli w tej wytwórni wyda swój debiutancki album to może być jeden z najważniejszych debiutów najbliższych lat. Przejdźmy jednak do samej zawartości "Zero Gravity 2", a jest o czym gadać, bo Los zaserwował nam taką kolekcję kozackich tracków, kopalni wyśmienitych linijek i plastycznego flow, że nie schodził u mnie z rotacji miesiącami.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-28 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Jednym z najbardziej wyczekiwanych darmowych materiałów ostatnich dni był z pewnością mixtape "Zero Gravity 2" Losa. Rapera tego możecie kojarzyć z gościnnego udziału w hitowym "Ocho Cinco" French Montany lub z licznych solowych projektów wypuszczonych za free (w tym chociażby zeszłoroczne "Becoming King", które to było nawet naszym Mixtapem Tygodnia). Co prawda gospodarz nie postarał się tu o wiele znanych ksywek w utworach, co zdarzało się wcześniej (wyjątkami są Kid Ink i Royce Da 5'9"), jednak jakby nie patrzeć "Zero Gravity 2" w 24 godziny od premiery doczekało się prawie 50 tysięcy pobrań...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-14 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 26)

Utwór Big Seana pt. "Control" powoli staje się najgłośniejszym kawałkiem ostatnich miesięcy. Burza, którą swoimi kontrowersyjnymi tekstami wywował samozwańczy król NY i west coastu, czyli Kendrick Lamar wydaje się nie mieć końca. Publikowaliśmy wam już odpowiedź reprezentanta Slaughterhouse,  Joella Ortiza pod tytułem "Outta Control", lecz okazuje się, że to dopiero początek. Wypowiedzieć się zdążyli już m.in. B.O.B. , Meek Mill oraz nie kto inny, jak były trener Chicago Bulls oraz Los Angeles, czyli Phil Jackson, który również został wspomniany przez Kendricka. Oprócz wspomnianego wcześniej Ortiza, który zaatakował K.Dota w utworze muzycznym, podjęli się tego m.in. B.o.B., Lupe Fiasco, Astro, Los, Fred The Godson, i Mickey Factz.

dodano: 2013-05-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Bad Boy ponownie rośnie w siłę. Ekipa Seana Combsa powiększyła się w ostatnim czasie o MGK'a, Red Cafe czy Frencha Montanę a w gronie tym znajduje się również Los, którego kojarzyłem z występu u boku wyżej wymienionych w "Ocho Cinco" Frencha. Teraz (a dokładniej pod koniec kwietnia) puścił darmowy mixtape, który załadowałem na odsłuch na majówkową eskapadę... i okazał się naprawdę konkretnym materiałem.

Na "Becoming King" pojawiają się Wiz Khalifa, Ludacris, Twista czy Juicy J a i sam gospodarz okazuje się całkiem utalentowanym gościem. A czy tytuł okaże się proroczy? Only time will tell.

video
dodano: 2013-02-17 20:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 7)

French Montana - Ocho Cinco ft. Diddy, Red Cafe, MGK, Los

Jednym z najlepszych darmowych wydawnictw ubiegłego roku był z pewnością mixtape "Mac & Cheese 3" autorstwa pochodzącego z Nowego Jorku Frencha Montany. Sztandarowym numerem owego tape'u jest kawałek "Ocho Cinco", będący swoistym posse cutem ekipy Bad Boy Records. Prócz gospodarza udzielili się w nim: Diddy, Machine Gun Kelly, Los, oraz Red Cafe. Jak dla mnie jeden z najbardziej elektryzujących numerów ad 2012.