W.E.N.A. x Stalley "Co Teraz" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-11 21:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 8)

Podczas tegorocznego festiwalu Red Bull Music Academy Weekender w Warszawie doszło do wielu ciekawych spotkań, ale jedno z nich miało wyjątkowy efekt: wspólny utwór Weny i Stalley'a, zatytułowany „Co teraz”.

Amerykański raper, miał okazję zostać w Polsce po festiwalu Red Bull Music Academy Weekender Warsaw chwilę dłużej i wejść do studia z Wudoe. Dwójka raperów podczas spotkania w studio i nagrała utwór „Co teraz". Za produkcję kawałka z ognistymi zwrotkami odpowiada DJ Tort.  Odsłuch poniżej. Zachęcamy również, aby poznać kulisy powstawania kolaboracji krótkim materiale making-off - tutaj.

Tagi: 

reklama
zebedeusz
nie slucham tego banana
nie pozdrawiam
no właśnie ,co teraz wełna hipokryto
nie pozdrawiam
no właśnie ,co teraz wełna hipokryto
...
Wow, byl lepszy MC z Ameryczki na feaciu u Nas? Bo z podobnej ligi to chyba tylko K-Rino u Tomba pamiętam...czyli na numerze W.E.N.Y., któy nawet nie jest z żadnego albumu jest najlepszy zagraniczny feat ever? PS Ras ma pewnie zazdro w chuj
Anonim
Ale się znasz na rapie... Był AZ,Onyx, Jeru The Damaja.
...
No właśnie polskiego od kilku lat w ogóle nie słucham, stąd pytanie. Jeru The Damaja dał w porządku zwrotkę, ale słychać, że to stary weteran bez grama energii z dwóch pierwszych LP, czy Crooklyn Dodgers, dlatego źle mi się jej słucha, znacznie gorzej od świeżaka (pomimo kilku letniego stażu na scenie) Stalley'a U KOGO BYŁ AZ I ONYX?
rozdwatrzi
AZ i Onyx byli u tej samej osoby co Jeru :D
Anonim
evidence , lil fame , the game , sean p.A jednak gracze się dogrywają wiadomo że za hajs może nie wszyscy ale wiekszosc

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>