Red Bull Tour Bus: Block Party - Iza Lach, W.E.N.A. i Curly Heads zagrają w Warszawie

Miejsce: 

ul. Parkingowa, Warszawa

Data: 

2015-06-06 19:00

Przedstawiamy mocne wydarzenie na początek letniego sezonu imprez w Warszawie. Red Bull Tour Bus Block Party to wyjątkowe koncerty na dachu mobilnego autobusu z charyzmatycznymi artystami – IZĄ LACH, W.E.N.Ą i CURLY HEADS. Ulica Parkingowa na to jedno popołudnie i wieczór zamieni się w muzyczne serce miasta.

Tradycja imprez block party sięga czasów narodzin hip-hopu na ulicach nowojorskiego Brooklynu i Harlemu. 6 czerwca przywołamy na Parkingową ducha niepohamowanego muzycznego entuzjazmu z tamtych czasów. W ramach Red Bull Tour Bus: Block Party wystąpią: Iza Lach, Curly Heads oraz W.E.N.A. z premierowym koncertem nowego materiału z EP-ki „Monochromy”. Po koncertach w siedmiu okolicznych klubach odbędą się równolegle afterparty.

Energiczna Iza Lach zadebiutowała w 2008. Po okrzyknięciu "księżniczką polskiego popu", cztery lata później została ulubienicą Snoop Dogga znanego również jako Snoop Lion, z którym wzięła udział w sesjach nagraniowych oraz wystąpiła w produkcji filmowej. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością Izy są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos. W.E.N.A wystąpi na Red Bull Tour Bus: Block Party z warszawską premierą najnowszej EP - „Monochromy”. Raper znany również jako Wudoe oraz Montana Maxx na scenie działa od końca lat 90. Nowa płyta to wynik wieloletniej znajomości artysty i producenta – Quiza o emocjonalnym charakterze na poziomie liryki zestawionym z szorstkością bitów. Curly Heads to macierzysty zespół Dawida Podsiadło i czwórki jego przyjaciół z Dąbrowy Górniczej (Tomek Szuliński – gitara, Tomek Skuta – bas, Oskar Bała – gitara i Damian Lis – bębny). Zespół w 2012 roku zdobył wyróżnienie w jarocińskim konkursie Red Bull Tour Bus Rytmy Młodych, a dziś ma na swoim koncie już złotą płytę i rzesze fanów. Zadziorny głos Dawida i rockowe piosenki w ciekawych aranżacjach zapewnią warszawskim fanom artysty i zespołu na koncercie dużo rock’n’rollowej energii.

Wstęp na wszystkie koncerty bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Od godz. 22:00 na afterparty zapraszają kluby mieszczące się na ul. Parkingowej i w okolicach: BAL, BĄTĄ, Funky Jim - Nowogrodzka, 55, Meta Disco na Parkingowej, Parking Bar, Piw Paw

Więcej informacji na stronie: http://www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331723233473/red-bull-tour-bu...

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>