Red Bull Tour Bus

Red Bull Tour Bus

video
dodano: 2015-09-11 20:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Spotkanie rapowych talentów w trasie Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena przynosi spontaniczny efekt. Przedstawiamy premierowy utwór „Aftery”. Sokół, Kosi, Ras i Stasiak rapują na bicie Mr Krime’a, a Steez daje cuty i scratche. Klip odsłania kulisy projektu. Sześć miast, sześć ważnych kart historii polskiego rapu. Na scenie - ikony rodzimej sceny hip-hopowej z różnych pokoleń: Sokół - głowa wytwórni Prosto, kiedyś członek grup WWO, Zip Skład i TPWC, Ras z Rasmentalism, Kosi z JWP, Stasiak z Alkopoligamii oraz DJ-e: Steez, połowa duetu PRO8L3M i Mr Krime.

Trasa Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena dała artystom tyle energii, że postanowili zamienić ją we wspólny utwór. „Aftery” to rapowe podsumowanie miesięcy spędzonych na próbach, w trasie, na koncertach, afterach i mocna piątka dla fanów. Kosi, Stasiak, Ras i Sokół – każdy daje tu swoją zwrotkę. Za bit „Afterów” odpowiada Mr Krime, a za cuty i scratche - Steez.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-29 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny odcinek dokumentalnej serii Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena! Czwarta część to wycieczka po mniej znanych rozdziałach w historii sceny hip-hop w Katowicach - mieście bardzo ważnym dla ogólnopolskiego dorobku tej muzyki. W filmie udział wzięli Rahim, Fokus, Jajonasz i Gano. Koncert w Katowicach odbędzie się 16 czerwca w Parku Boguckim.

wydarzenie
dodano: 2015-05-23 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przedstawiamy mocne wydarzenie na początek letniego sezonu imprez w Warszawie. Red Bull Tour Bus Block Party to wyjątkowe koncerty na dachu mobilnego autobusu z charyzmatycznymi artystami – IZĄ LACH, W.E.N.Ą i CURLY HEADS. Ulica Parkingowa na to jedno popołudnie i wieczór zamieni się w muzyczne serce miasta.

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2015-05-14 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Przedstawiamy drugi odcinek dokumentalnej serii Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Tym razem przyglądamy się dziejom sceny hip-hopowej w Kielcach oraz jej współczesnemu obliczu. W filmie udział biorą Borixon i Żabson.

Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena to wyjątkowy projekt eksplorujący korzenie polskiego hip-hopu. Trasa koncertowa odwiedzi w czerwcu tego roku sześć miast ważnych dla rozwoju tej muzyki: Białystok, Kielce, Lublin, Katowice, Częstochowę i Szczecin. Częścią inicjatywy jest seria sześciu filmów dokumentalnych poświęconych rozwojowi sceny hip-hop w tych miastach z udziałem artystów z nią związanych. Drugi film z serii przedstawia historię i obecne oblicze sceny hip-hopowej w Kielcach, a koncert w tym mieście odbędzie się 10 czerwca.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-07 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przedstawiamy pierwszy odcinek dokumentalnej serii Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena dotyczący początków i rozwoju sceny hip-hopowej w Białymstoku. Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena to podróż do korzeni polskiego hip-hopu i z powrotem. Trasa koncertowa odwiedzi sześć miast ważnych dla rozwoju tej muzyki: Białystok, Kielce, Lublin, Katowice, Częstochowę i Szczecin. Druga odsłona projektu to seria sześciu filmów dokumentalnych poświęconych rozwojowi sceny hip-hop w tych miastach z udziałem artystów z nią związanych. Pierwsza część serii przedstawia Białystok i lokalną historię hip-hopu oczami jego najważniejszych postaci ostatnich 20 lat - Piha i Te-Trisa.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-04-24 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Mobilna scena na dachu autobusu ponownie wyrusza w trasę! Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena to podróż do korzeni polskiego hip-hopu i z powrotem. Już w czerwcu tego roku, w sześciu miastach ważnych dla rozwoju tej muzyki: Białymstoku, Kielcach, Lublinie, Katowicach, Częstochowie i Szczecinie, wystąpią kluczowi artyści rodzimej sceny - Sokół, Ras, Kosi oraz DJ-e Steez i Mr Krime z udziałem Stasiaka w roli prowadzącego. Obok składu głównego na koncertach pojawią się goście związani historycznie z lokalnymi scenami oraz artyści współcześnie je kontynuujący.

dodano: 2013-04-25 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

"Unikalny projekt koncertowy po raz kolejny wraca na polskie drogi. Już piąty rok z rzędu mobilna scena umieszczona na dachu autobusu  będzie przemierzać kraj i dostarczać fanom najsilniejszej dawki  muzycznej energii. Tym razem Red Bull Tour Bus nadjedzie wraz z tajemniczym projektem Ω, za którym stoi jeden z czołowych polskich raperów.