Red Bull Tour Bus wraca na trasę z projektem Ω

dodano: 2013-04-25 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

"Unikalny projekt koncertowy po raz kolejny wraca na polskie drogi. Już piąty rok z rzędu mobilna scena umieszczona na dachu autobusu  będzie przemierzać kraj i dostarczać fanom najsilniejszej dawki  muzycznej energii. Tym razem Red Bull Tour Bus nadjedzie wraz z tajemniczym projektem Ω, za którym stoi jeden z czołowych polskich raperów.

Więcej informacji o gwieździe tegorocznej trasy ogłoszonych zostanie już wkrótce. Wiadomo jednak, że będzie to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich raperów. To fani zaplanują tegoroczną trasę Red Bull Tour Bus. W specjalnym, internetowym głosowaniu wyłonią 8 miast, do których przyjedzie muzyczny autobus. Do walki o koncert stanie 12 miast: Olsztyn, Lublin, Warszawa,  Częstochowa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Poznań, Białystok, Szczecin. Rozpoczęcie głosowania odbędzie się równolegle z ujawnieniem tegorocznej gwiazdy trasy już 6 maja na stronie www.redbulltourbus.pl

W poprzednich latach Red Bull Tour Bus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transsistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach z jego dachu bawiły się tysiące ludzi. Nie inaczej będzie tym razem. Już wkrótce potężna energia Red Bull Tour Bus ogarnie Polskę!

Więcej informacji o projekcie na stronie www.redbulltourbus.pl."

beka z wieprza
udźwignie go ten daszek mobilnej sceny?
Illuminati
Nie martw się - udźwignie mnie a Ty bedziesz stał na dole ćwoku!
czyje to?
co za omega?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>