Sokół, Ras, Stasiak, Kosi "Aftery" - klip wieńczący Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena

Spotkanie rapowych talentów w trasie Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena przynosi spontaniczny efekt. Przedstawiamy premierowy utwór „Aftery”. Sokół, Kosi, Ras i Stasiak rapują na bicie Mr Krime’a, a Steez daje cuty i scratche. Klip odsłania kulisy projektu. Sześć miast, sześć ważnych kart historii polskiego rapu. Na scenie - ikony rodzimej sceny hip-hopowej z różnych pokoleń: Sokół - głowa wytwórni Prosto, kiedyś członek grup WWO, Zip Skład i TPWC, Ras z Rasmentalism, Kosi z JWP, Stasiak z Alkopoligamii oraz DJ-e: Steez, połowa duetu PRO8L3M i Mr Krime.

Trasa Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena dała artystom tyle energii, że postanowili zamienić ją we wspólny utwór. „Aftery” to rapowe podsumowanie miesięcy spędzonych na próbach, w trasie, na koncertach, afterach i mocna piątka dla fanów. Kosi, Stasiak, Ras i Sokół – każdy daje tu swoją zwrotkę. Za bit „Afterów” odpowiada Mr Krime, a za cuty i scratche - Steez.

Kawałek pobrać można za darmo pod linkiem. Klip to kompilacja migawek ze wszystkiego, co działo się na scenie i pomiędzy, w Białymstoku, Kielcach, Lublinie, Katowicach, Częstochowie i Szczecinie. W „Afterach” raperzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Już 10 listopada projekt zagości w Warszawie jako Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena - After w WWA, w klubowej odsłonie. Sokół, Kosi, Ras, Stasiak, Mr Krime i Steez znów spotkają się na scenie. After w WWA to okazja nie do ominięcia dla stołecznych fanów rapu. Więcej informacji o imprezie już wkrótce na facebookowym wydarzeniu.

reklama
ArkadiuszSynZbigniewa
Zajebisty kawałek
isiok
KOSI!
download
Skad mozna to pobrac ? :P
yt
Wrzuc ktos to na youtube czy gdzies bo z linka tego co jest nie da sie pobrac. Dziekoweczka z gory.
Hakier
Wrzuciłem to już na YT z linkiem pobierania pod filmem watch?v=kWZwAoQ3xk0
chybaja
Dziekowka mordo, 5!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>